Index titelcatalogus / Hoorspeltitels NPO 1964

Titelcatalogus

 

Samengesteld door Herman Van Cauwenberghe.

Neemt u alstublieft contact op met Herman Van Cauwenberghe als u in het overzicht onjuistheden of lacunes aantreft.


 

Hoorspeltitels Nederlandse Publieke Omroep 1964

Aardmannetje Willebrand (P. Hengstmengel - Wim Quint) KRO dinsdag 16-06-1964
Adem van de zee, de (Frans Hoppenbrouwers - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 05-11-1964
Aftellen (Dieter Kühn - Wim Paauw) NCRV maandag 25-05-1964
Afternoon-tea (Karel Wasch - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 19-11-1964
Alexander Fleming (Rob Geraerds - Ab van Eyk) NCRV maandag 13-04-1964
Alkestis (Erwin Wickert - Willem Tollenaar) KRO vrijdag 09-10-1964
Als de klok dertien slaat II (Dick Dreux - Jan C. Hubert) (13 delen) VARA zaterdag 17-10-1964
Als een phoenix (Christopher Fry - Willem Tollenaar) KRO vrijdag 24-04-1964
Amico di Sandro (Jean Marsus - Léon Povel) KRO vrijdag 22-05-1964

Andere richting, de (Jan Stalens - Willem Tollenaar) KRO zondag 12-01-1964
Andere richting, de (Jan Stalens - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 21-07-1964 (Herhaling)

André, de koerier (Joh. C. Maas - Wim Paauw) NCRV maandag 20-04-1964
André, de koerier (Joh. C. Maas - Wim Paauw) NCRV donderdag 23-04-1964 (Herhaling)
Andréas (Walter Oberer - Bert Dijkstra) AVRO maandag 20-04-1964

Antiquiteitenwinkel (Gene Crowley - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 21-05-1964
Antiquiteitenwinkel (Gene Crowley - Emile Kellenaers) AVRO dinsdag 01-09-1964 (Herhaling)
Asterplein (Heinz Oskar Wuttig - Dick van Putten) AVRO donderdag 06-02-1964
Avond van een trouwdag, de (Peter Nansen - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 07-05-1964
Avond vol herinneringen, een (George F. Kerr - Bert Dijkstra) AVRO donderdag 17-09-1964 (Herhaling)
Avonden zijn lang, de (Simon van der Meer - Bert Dijkstra) AVRO maandag 21-09-1964
Avontuur in Spanje (D. van Beveren - Emile Kellenaers) AVRO vrijdag 17-07-1964 (Herhaling)


Bamboozlers, de (Jaap ter Haar - Ab van Eyk) (5 delen) NCRV donderdag 14-05-1964
Bankkoeriers, de (Henk Lokman - Wim Paauw) (5 delen) NCRV donderdag 26-03-1964
Bartleby (Herman Melville - Bert Dijkstra) AVRO dinsdag 01-09-1964 (Herhaling)
Beeld van de mens, het (Peter Lotar - Léon Povel) KRO vrijdag 10-04-1964
Belangrijke figuren uit de Gouden Eeuw (Jook Steenhoff - Léon Povel) (3 delen) KRO vrijdag 11-09-1964
Belfloor en Bonnevu (A.D. Hildebrand - Kees Schoonenberg) (115 delen) VARA woensdag 30-09-1964
Beroemde Nederlandse schilders (Tom Bouws - Frans Evers) (6 delen) KRO vrijdag 20-11-1964 (Herhaling)
Bezoekuur (Hansjörg Erny - Bert Dijkstra) AVRO zondag 19-04-1964
Biedt u maar (Aileen Burke en Leone Stewart - Bert Dijkstra) AVRO zondag 26-04-1964
Bij water, brood en wijn (Will Barnard - onbekend) NCRV zondag 31-05-1964
Blauwneus en de nieuwe meester (Ellen van der Heijde - Wim Quint) NCRV dinsdag 31-03-1964
Blindedarm, de (John Ottenhoff - Bert Dijkstra) AVRO zondag 12-04-1964
Bloed van Abel, het (Will Barnard - Wim Paauw) NCRV maandag 23-11-1964
Bloedbank (Henk Lokman - onbekend) NCRV maandag 07-12-1964
Boeren en burgers in Buitenveen (Jan de Vries - Wim Paauw) (58 delen) NCRV donderdag 08-10-1964
Boeren en burgers in Buitenveen (Jan de Vries - Wim Paauw) (58 delen) NCRV woensdag 14-10-1964 (Herhaling)
Boerenlegende (Josef Martin Bauer - Willem Tollenaar) KRO zondag 20-12-1964
Brand in “De jonge Jan” (Herman Heijermans - Willem van Cappellen) VARA woensdag 22-04-1964 (Herhaling)
Brand in “De jonge Jan” (Herman Heijermans - Willem van Cappellen) VARA zaterdag 22-08-1964 (Herhaling)
Brief in schemer (Herman Heijermans - Wim Paauw) NCRV donderdag 03-09-1964 (Herhaling)
Brief vanaf een eiland in de winter (André Kuyten - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 31-12-1964
Brief voor de koning, de (Tonke Dragt - Johan Wolder) (10 delen) VPRO vrijdag 10-04-1964
Brik “De Drie Lelies”, de (Olle Mattson - Wim Quint) (9 delen) KRO dinsdag 04-08-1964 (Herhaling)

Brug, de (Hans Kasper - Ab van Eyk) NCRV maandag 02-03-1964
Brug, de (Hans Kasper - Ab van Eyk) NCRV donderdag 05-03-1964 (Herhaling)
Bruid in de morgen, een (Hugo Claus - Ton Lutz) VPRO vrijdag 30-10-1964
Buffalo Bill, de held van het Wilde Westen (Dico van der Meer en Jan de Cler - Jan de Cler) (10 delen) KRO zondag 29-03-1964


Candide (Voltaire - Bert Dijkstra) AVRO maandag 13-01-1964
Candide (Voltaire - Bert Dijkstra) AVRO maandag 15-06-1964 (Herhaling)
Caprice, un (Alfed de Musset - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 11-08-1964 (Herhaling)
Cesar Cascabel (Jules Verne - Coos Mulder) (14 delen) VPRO vrijdag 03-07-1964 (Herhaling)
Christus Rex (H.M. Lloyd - Kommer Kleijn) (3 delen) AVRO maandag 23-03-1964
Commissaris van verkeer, de (Klaas Smelik - Willem Tollenaar) KRO zondag 31-05-1964
Contact (Henk Lokman - Dick van Putten) (11 delen) AVRO dinsdag 07-01-1964


Dag des Heren, de (Martinus Nijhoff - Willem Tollenaar) KRO zondag 29-03-1964

Dayuma (Ethel Emily Wallis - Wim Paauw) (2 delen) NCRV maandag 10-02-1964
Dayuma (Ethel Emily Wallis - Wim Paauw) (2 delen) NCRV donderdag 13-02-1964 (Herhaling)
Dialoog in het donker (Jan Verhoef - Ab van Eyk) NCRV donderdag 16-07-1964
Diamanten voor het grijpen (Philip Levene - Willem Tollenaar) (3 delen) KRO zondag 23-02-1964
Dierenparlement, het (H. von Beckenrath - Wim Quint) (10 delen) KRO zaterdag 04-04-1964
Dodelijk dilemma, het (Kenneth Royce - Dick van Putten) AVRO donderdag 14-05-1964
Dodendans (Wolfgang Weyrauch - Coos Mulder) VPRO vrijdag 06-03-1964
Doek van Veronica, de (Charles Cordier - Dick van Putten) AVRO donderdag 15-10-1964
Dokter en de struikrover (Ab Visser - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 10-10-1964

Dood van Federico, de (Anton Quintana - S. de Vries jr.) VARA woensdag 08-01-1964
Dood van Federico, de (Anton Quintana - S. de Vries jr.) VARA maandag 20-01-1964 (Herhaling)
Dooddoener in de lift, de (Ab van Eyk - Ab van Eyk) NCRV donderdag 21-05-1964
Doodgriezelige grap, een (Giles Cooper - André van den Heuvel) KRO dinsdag 30-06-1964 (Herhaling)
Dr. Alfons Ariëns (Kees Middelhoff - Léon Povel) KRO zondag 15-03-1964
Drempel van de nieuwe tijd, de (Jan Starink - Willem Tollenaar) KRO donderdag 30-04-1964
Drie meisjes op zolder (Jaap ter Haar - Ad Löbler) (40 delen) VARA zondag 06-09-1964
Drie musketiers, de (Emile Lopez en Jan de Cler - Jan de Cler) (32 delen) KRO zondag 04-10-1964
Drijfjacht (Manfred Schwarz - Léon Povel) KRO vrijdag 06-11-1964

Duivel in de fles, de (Meteor-film - S. de Vries jr.) VARA woensdag 20-05-1964 (Remake)
Duivel in de fles, de (Meteor-film - S. de Vries jr.) VARA maandag 14-09-1964 (Herhaling)
Dwars door de velden van Kim (Cees Pijpers - Emile Kellenaers) (10 delen) AVRO dinsdag 03-11-1964
Dwight D. Eisenhower (onbekend - onbekend) NCRV maandag 12-10-1964


Eelke III (Jaap ter Haar - Johan Bodegraven) (41 delen) NCRV maandag 05-10-1964
Eens in je leven mijn jongen (Stanley Richards - Bert Dijkstra) AVRO zondag 27-09-1964 (Herhaling)
Eenzame hart, het (Arch Oboler - Dick van Putten) AVRO donderdag 16-04-1964

Einde van de reis, het (Gustav Machaty en Bernd Grashoff - S. de Vries jr.) VARA woensdag 21-10-1964
Einde van de reis, het (Gustav Machaty en Bernd Grashoff - S. de Vries jr.) VARA maandag 23-11-1964 (Herhaling)
El Greco genaamd (Luc Vilsen (= Alfons van Impe) - Bert Dijkstra) AVRO maandag 24-08-1964 (Herhaling)

Elke nacht weer… (Rosemary Timperley - Jan C. Hubert) VARA woensdag 03-06-1964
Elke nacht weer… (Rosemary Timperley - Jan C. Hubert) VARA maandag 08-06-1964 (Herhaling)
Er is maar één man voor die rol (Gale Pedrick - Kommer Kleijn) AVRO zondag 01-03-1964
Erfgename, de (Ruth en Augustus Goetz - Bert Dijkstra) AVRO maandag 10-08-1964
Eva Bonheur (Herman Heijermans - Jan C. Hubert) VARA woensdag 23-09-1964 (Herhaling)
Exodus. “Het joodse lijden en bouwen" (Leon Uris - Wim Paauw) (5 delen) NCRV maandag 21-09-1964 (Herhaling)


Fakir, de (Aileen Burke en Leone Stewart - Dick van Putten) AVRO zondag 05-07-1964 (Herhaling)
Fantasie en werkelijkheid (Gene Crowley - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 21-05-1964
Fantasie en werkelijkheid (Gene Crowley - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 30-07-1964 (Herhaling)
Fata morgana (Anton Tsjechov - Bert Dijkstra) AVRO maandag 07-09-1964
Feestschip, het (Diane Canivet - Léon Povel) KRO zondag 26-01-1964
Felix Mendelssohn-Bartholdy: Midzomernachtsdroom (Hélène Nolthenius - Léon Povel) VARA woensdag 24-04-1964
Fis met boventonen (Günter Eich - Léon Povel) KRO dinsdag 04-08-1964 (Herhaling)
Flap, een hondengeschiedenis (Tonnie Verhoeven - Wim Quint) (12 delen) KRO dinsdag 07-01-1964

Flat bij het station, een (Michael Brett - Jan C. Hubert) VARA woensdag 14-10-1964
Flat bij het station, een (Michael Brett - Jan C. Hubert) VARA maandag 26-10-1964 (Herhaling)
Fluitekruidketel, de (Joep Beke - Wim Quint) KRO zaterdag 12-09-1964
Frans Hals (Tom Bouws - Frans Evers) KRO vrijdag 28-02-1964


Geboorte (Lars Forssell - Bert Dijkstra) AVRO zondag 03-05-1964
Gedachten (Fjodor Dostojevski - Bert Dijkstra) AVRO zondag 16-08-1964 (Herhaling)
Gedachten (Rhys Adrian - Wim Paauw) NCRV maandag 13-01-1964 (Herhaling)
Geest van Tronjolly, de (Rafael Sabatini - Bert Dijkstra) AVRO zondag 19-07-1964 (Herhaling)
Geheim van de Wasje-woesjekast, het (Bouke Jagt - Emile Kellenaers) (3 delen) AVRO dinsdag 04-02-1964
Geld gezocht (Joep Beke - Wim Quint) KRO zaterdag 26-09-1964
Genootschap van Gezonde Slapers, het (Edward J. Mason - Léon Povel) (6 delen) KRO zondag 05-04-1964

Gesprekken van Nicodemus (Edzard Schaper - Wim Paauw) NCRV maandag 23-03-1964
Gesprekken van Nicodemus (Edzard Schaper - Wim Paauw) NCRV donderdag 26-03-1964 (Herhaling)
Gestrafte preutsheid, de (Lope de Vega - S. de Vries jr.) VARA maandag 17-08-1964 (Herhaling)
Gevaar (Richard Hughes - Léon Povel) KRO zondag 19-01-1964
Gevaarlijke thee (Lester Powell - Bert Dijkstra) (6 delen) AVRO zondag 05-01-1964
Gevoelvolle reis, een (Laurence Sterne - Bert Dijkstra) AVRO dinsdag 08-09-1964 (Herhaling)
Gezellige avond bij de Severins, een (Karl Richard Tschon - Bert Dijkstra) AVRO maandag 18-05-1964 (Herhaling)
Giuseppe Verdi: Rigoletto (Hélène Nolthenius - Frans Evers) KRO vrijdag 19-06-1964
Goede keus, de (Lien Fokker - Emile Kellenaers) AVRO vrijdag 31-07-1964 (Herhaling)
Gouden zee-egel, de (Emile Lopez - S. de Vries jr.) VARA maandag 22-06-1964 (Herhaling)

Graag of niet (Harold Brighouse - Jan C. Hubert) VARA woensdag 18-03-1964
Graag of niet (Harold Brighouse - Jan C. Hubert) VARA maandag 27-04-1964 (Herhaling)
Grensgangers, de (Jan Rys - Léon Povel) KRO vrijdag 23-10-1964
Grote reis van Takinan en Ardjaka, de (Frans Hoppenbrouwers - Emile Kellenaers) (10 delen) AVRO dinsdag 25-02-1964
Grote schoonmaak (Jean Marsus - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 23-04-1964
Grote schoonmaak (Jean Marsus - Emile Kellenaers) AVRO vrijdag 26-06-1964 (Herhaling)


Halt!... Politie! (onbekend - Ab van Eyk) NCRV maandag 20-01-1964
Hamlet, prins van Denemarken (William Shakespeare - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 28-04-1964
Handen, de (Ranko Marinković - Bert Dijkstra) AVRO zondag 24-05-1964 (Herhaling)

Hava de egel of Van onverwachte zijde (Rusia Lampel - Léon Povel) KRO zaterdag 28-03-64
Hava de egel of Van onverwachte zijde (Rusia Lampel - Léon Povel) KRO dinsdag 15-09-1964 (Herhaling)
Hector Berlioz: “Symphonie Fantastique” (Hélène Nolthenius - Léon Povel) KRO vrijdag 17-01-1964
Hector Berlioz: “Symphonie Fantastique” (Hélène Nolthenius - Léon Povel) KRO vrijdag 31-01-1964 (Herhaling)
Helariaholaritis! (Ellen van der Heijde - Wim Quint) KRO dinsdag 26-05-1964
Help!... Politie! (onbekend - Ab van Eyk) NCRV maandag 03-02-1964
Hem of… hem??? (Jean Marsus - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 26-03-1964
Hem of… hem??? (Jean Marsus - Emile Kellenaers) AVRO vrijdag 22-05-1964 (Herhaling)
Herkenning (Toos Staalman - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 03-12-1964
Het kan niet altijd kaviaar zijn (Johannes M. Simmel - Bert Dijkstra) (12 delen) AVRO dinsdag 19-05-1964 (Herhaling)
Hij en zij (Ivo Ivanac - Bert Dijkstra) AVRO zondag 21-06-1964 (Herhaling)
Hond heeft zich aangepast, de (Stefan W. Escher - Léon Povel) KRO vrijdag 04-12-1964

Hondenparadijs, het (Willy Vandersteen - Wim Quint) (20 delen) KRO donderdag 05-03-1964
Hooglied van Salomo, het (anoniem - Johan Wolder) VPRO vrijdag 18-09-1964
Huis aan de gracht, het (Henriette van Eyk - Willem Tollenaar) KRO zondag 29-11-1964
Huis tussen hemel en aarde, het (anoniem - Wim Paauw) NCRV donderdag 18-06-1964
Huis voor de stad, het (Konrad Hansen - Léon Povel) KRO dinsdag 23-06-1964 (Herhaling)

Huize Kamperfoelie (Joan O’Connor en Cecily Finn - Bert Dijkstra) AVRO zondag 22-03-1964
Huize Kamperfoelie (Joan O’Connor en Cecily Finn - Bert Dijkstra) AVRO dinsdag 15-09-1964 (Herhaling)
Hun huis is het oerwoud (Anny Matti en Wim Spekking - Léon Povel) (3 delen) KRO zondag 04-10-1964

 

Idee voor meester Breughel (Dick Dreux - Jan C. Hubert) VARA woensdag 29-01-1964
Idee voor meester Breughel (Dick Dreux - Jan C. Hubert) VARA maandag 16-03-1964 (Herhaling)
Ik loop allenig achter de kist (Susanne Gebert-Regehr - Léon Povel) KRO zondag 02-02-1964

Ik wilde een blanke zijn (Mary Hastings Bradley - Ab van Eyk) NCRV maandag 06-01-1964
Ik wilde een blanke zijn (Mary Hastings Bradley - Ab van Eyk) NCRV donderdag 16-01-1964 (Herhaling)
Impromptu (Tad Mosel - Emile Kellenaers) AVRO vrijdag 03-07-1964 (Herhaling)
In volle zee (Sławomir Mrożek - Dick van Putten) AVRO zondag 08-11-1964
Indringer, de (Aad van Vlaardingen - Wim Quint) KRO zaterdag 26-09-1964

Ingebeelde zieke, de (Molière - Willem van Cappellen) VARA woensdag 19-02-1964 (Remake)
Ingebeelde zieke, de (Molière - Willem van Cappellen) VARA maandag 02-03-1964 (Herhaling)


Jacht door Europa (Henk van Kerkwijk - Johan Wolder) (11 delen) VPRO woensdag 08-04-1964
Jan Steen (Tom Bouws - Jan Evers) KRO vrijdag 10-04-1964 (Herhaling)
Jan Volckertszoon (Dick Dreux - Jan C. Hubert) (11 delen) VARA vrijdag 10-04-1964
Jongetje dat zo hard blazen kon, het (Ellen van der Heijde - Wim Quint) KRO dinsdag 23-06-1964


Kaartendans, de (Willy Vandersteen - Wim Quint) (24 delen) KRO vrijdag 17-01-1964
Kameleon, het (Jan Locher - Ab van Eyk) NCRV maandag 03-02-1964
Kapmeeuw, de (Alix du Frênes - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 25-08-1964 (Herhaling)
Keizer en de houten kop, de (Dick Dreux - Jan C. Hubert) VARA woensdag 16-12-1964
Keus, de (Joep Beke - Wim Quint) KRO zaterdag 05-09-1964
Kind, het (Herman Heijermans - Jan C. Hubert) Wereldomroep woensdag 16-12-1964
Klaar om te wenden… Ree! 1 (Jaap ter Haar - Ab van Eyk) (5 delen) NCRV donderdag 05-11-1964
Klankentapper, de (Willy Vandersteen - Wim Quint) (18 delen) KRO vrijdag 24-04-1964
Klein station in de mist (Paolo Levi - Bert Dijkstra) AVRO donderdag 05-03-1964
Kleine mannetjes van Delft, de (George Godwin - Ab van Eyk) (2 delen) NCRV maandag 17-02-1964
Kleine wonder, het (Paul Gallico - Coos Mulder) VPRO zaterdag 26-12-1964 (Herhaling)

Koning Oidipous (Sophocles - Willem van Cappellen) VARA woensdag 22-01-1964
Koning Oidipous (Sophocles - Willem van Cappellen) VARA ma, 03-02-1964 (Herhaling)
Koning, keizer, schutter, majoor (Hans Kyser - Willem Tollenaar) KRO vrijdag 08-05-1964
Kooi, de (Fred von Hoerschelmann - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 02-01-1964
Korczak en de kinderen (Erwin Sylvanus - S. de Vries jr.) VARA maandag 09-11-1964 (Herhaling)
Korporaal uit Java, de (Georg von der Vring - Wim Paauw) NCRV maandag 24-08-1964 (Herhaling)
Kraan, de (Jean Marsus - Ab van Eyk) NCRV vrijdag 13-11-1964
Kruis te Rome geplant, het (Will Barnard - Ab van Eyk) NCRV maandag 21-12-1964

Kwartet voor Pauline, een (Charles Cordier - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 16-01-1964
Kwartet voor Pauline, een (Charles Cordier - Emile Kellenaers) AVRO dinsdag 07-07-1964 (Herhaling)
Kwelling (Philip Levene - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 01-09-1964 (Herhaling)
Kwestie van Latijn, een (Guy de Maupassant - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 08-08-1964 (Herhaling)

 

Laatste notitie, de (Will Barnard - Wim Paauw) NCRV maandag 16-11-1964
Laatste notitie, de (Will Barnard - Wim Paauw) NCRV donderdag 19-11-1964 (Herhaling)
Laatste oponthoud, het (Miroslav Belovic en Jovan Cirilic - Dick van Putten) AVRO maandag 19-10-1964
Laatste vijf minuten, de (Aldo De Benedetti - S. de Vries jr.) VARA woensdag 17-06-1964
Laatste vijf minuten, de (Aldo De Benedetti - S. de Vries jr.) VARA maandag 20-07-1964 (Herhaling)
Laatste zaak van commissaris Middlebury, de (Dieter Ertel - Léon Povel) KRO zaterdag 21-03-1964 (Herhaling)
Lafaard, de (Jan Hardenberg - Dick van Putten) AVRO zondag 04-10-1964
Lamp die bleef branden, de (Will Barnard - Wim Paauw) (5 delen) NCRV donderdag 10-12-1964
Lange kerstdiner, het (Thornton Wilder - Coos Mulder) VPRO vrijdag 25-12-1964
Langs de grote weg (Anton Tsjechov - André van den Heuvel) KRO dinsdag 09-06-1964 (Herhaling)
Leer om leer (William Shakespeare - Willem Tollenaar) KRO zondag 15-11-1964
Leven en werk van Stanislavsky (Pauline Bentley - Coos Mulder) VPRO vrijdag 20-11-1964
Leven geheel naar binnen gekeerd, een (Carel Swinkels - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 29-09-1964

Leven wacht, het (Bep Otten - Wim Paauw) NCRV zondag 08-03-1964
Leven wacht, het (Bep Otten - Wim Paauw) NCRV donderdag 19-03-1964 (Herhaling)
Leven, een (Dieter Meichsner - S. de Vries jr.) VARA woensdag 26-08-1964 (Herhaling)
Levende lijk, het (Leo Tolstoj - Bert Dijkstra) AVRO donderdag 26-11-1964
Liefdesbrief van Lord Byron, de (Tennessee Williams - Willem Tollenaar) KRO vrijdag 28-02-1964
Link (Benno Meyer-Wehlack - Willem Tollenaar) KRO vrijdag 14-02-1964 (Herhaling)
Loempija en Loempinee (Louis Dusée - Wim Quint) (8 delen) KRO dinsdag 06-10-1964
Louis Pasteur (Rob Geraerds - Wim Paauw) NCRV maandag 16-03-1964


Maaier waakt, de (C.E. Pothast-Gimberg - Wim Paauw) NCRV zondag 03-05-1964

Maaier waakt, de (C.E. Pothast-Gimberg - Wim Paauw) NCRV woensdag 06-05-1964 (Herhaling)
Maaltijd te middernacht (Guillaume van der Graft - Willem Tollenaar) KRO zondag 22-03-1964

Macbeth (William Shakespeare - Coos Mulder) VPRO vrijdag 24-04-1964
Macbeth (William Shakespeare - Coos Mulder) VPRO maandag 25-05-1964 (Herhaling)
Machtiger dan het zwaard (Charles Neilson Gattey en Zelma Bramley-Moore - Bert Dijkstra) AVRO dinsdag 11-08-1964 (Herhaling)
Madonna van de antiquair, de (Rolf Petersen - Léon Povel) KRO zondag 17-05-1964
Makreel op dinsdag (James Eliason - Bert Dijkstra) AVRO maandag 16-11-1964
Man die niet in het systeem paste, de (Ilja Ehrenburg - Willem Tollenaar) KRO zondag 13-12-1964
Man die ophield bij het eerste hoofdstuk, de (Roderick Wilkinson - Bert Dijkstra) AVRO maandag 06-04-1964

Man in de palmboom, de (Eduard König - Wim Paauw) NCRV maandag 02-11-1964
Man in de palmboom, de (Eduard König - Wim Paauw) NCRV donderdag 05-11-1964 (Herhaling)
Man met het hamertje, de (Hans Hömberg - S. de Vries jr.) VARA woensdag 29-07-1964 (Herhaling)
Markheim (Robert Louis Stevenson - Bert Dijkstra) AVRO dinsdag 22-09-1964 (Herhaling)
Meneertje van Krieken (Gerard Michon - Wim Quint) (32 delen) KRO dinsdag 06-10-1964
Michel op onderzoek (Georges Bayard - Wim Quint) (5 delen) KRO zaterdag 22-02-1964
Middag zonder einde (Martin Walser - Léon Povel) KRO vrijdag 18-12-1964
Mijnheer Upjohn (Michael Hardwick - Dick van Putten) AVRO maandag 30-11-1964 (Herhaling)
Mikal en Bethsabee (Rochus Spiecker - Léon Povel) KRO dinsdag 22-12-1964
Misbruikt talent (Aileen Burke en Leone Stewart - Dick van Putten) AVRO zondag 11-10-1964

Misstap van Penelope, de (Jack Popplewell - Jan C. Hubert) VARA woensdag 27-05-1964
Misstap van Penelope, de (Jack Popplewell - Jan C. Hubert) VARA maandag 28-09-1964 (Herhaling)
Mooie meisje van Samos, het (Menander - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 18-04-1964 (Herhaling)
Muzikale portretten (Fred Bosman - Dick van Putten) (11 delen) AVRO dinsdag 07-04-1964
Mysterie van de lapjeskat, het (Milton Lomask - Ab van Eyk) (4 delen) NCRV donderdag 08-10-1964


N.N., de zonderlinge gevangene (Thomas Tasnády - Bert Dijkstra) AVRO maandag 05-10-1964
N.V. Vaarwel, de (Erich Landgrebe en Josef Martin Bauer - Wim Paauw) NCRV donderdag 27-08-1964 (Herhaling)
Na de overwinning (André Kuyten - Coos Mulder) VPRO vrijdag 31-07-1964

Nagels knippen (J.L.G. Jarichs (= Olaf J. de Landell) - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 13-02-1964
Nagels knippen (J.L G. Jarichs (= Olaf J. de Landell) - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 02-04-1964 (Herhaling)
Nalatenschap van Thomas Garrique Masaryk, de (Peter Lotar - Ab van Eyk) NCRV maandag 23-11-1964
Nieuwe auto van Bonnevu, de (A.D. Hildebrand - Kees Schoonenberg) (14 delen) VARA woensdag 08-01-1964

Nieuwe bed, het (G.C. Brown - Dick van Putten) AVRO maandag 27-01-1964
Nobelprijs, de (Axel Eggebrecht - Bert Dijkstra) AVRO donderdag 19-03-1964
Noorden dicht het lek, het (Henk Lokman - Wim Paauw) NCRV maandag 20-07-1964
Noorden trekt aan de bel, het (Henk Lokman - Wim Paauw) NCRV maandag 06-07-1964
Norman en Henry Boons II (Anthony Wilson - Ab van Eyk) (3 delen) NCRV donderdag 05-03-1964
Norman en Henry Boons III (Anthony Wilson - Ab van Eyk) (4 delen) NCRV donderdag 10-09-1964


Odbjørn, de naamloze (Poul C. Knudsen - Wim Quint) (8 delen) KRO zaterdag 10-10-1964
Om drie uur in de morgen (Charles Cordier - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 22-10-1964
Omweg (Marianne van Noortwijk-Colijn - Ab van Eyk) NCRV maandag 27-04-1964
Omweg (Marianne van Noortwijk-Colijn - Ab van Eyk) NCRV woensdag 29-04-1964 (Herhaling)
Oneerlijke rechter, de (Bert van Rheenen - Wim Quint) KRO dinsdag 22-09-1964
Onsterfelijkheid met marsmuziek (Hugo Hartung - Jan C. Hubert) VARA maandag 31-08-1964 (Herhaling)
Onthulling, de (Pier Maria Rosso di San Secondo - Willem Tollenaar) KRO vrijdag 28-02-1964
Ontmoeting aan zee (Norman Edwards - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 05-09-1964
Ontmoeting in een park (Peder Sjögren - Bert Dijkstra) AVRO zondag 10-05-1964
Ontwerp voor een moord (Alex Atkinson - Léon Povel) KRO zondag 06-12-1964

Onwankelbaar (Emmy van Lokhorst - Wim Paauw) NCRV woensdag 15-04-1964
Onwankelbaar (Emmy van Lokhorst - Wim Paauw) NCRV donderdag 16-04-1964 (Herhaling)
Oorzaak en gevolg (Nick Funke-Bordewijk - Kommer Kleijn) AVRO maandag 23-03-1964
Op de centrale post van de brigade (Ernst Johannsen - Léon Povel) KRO zondag 08-11-1964
Op de vlucht (Anton Quintana - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 11-07-1964
Op hoop van zegen (Herman Heijermans - Jan C. Hubert) VARA woensdag 09-09-1964 (Herhaling)

Op vrijersvoeten (Alan Plater - Jan C. Hubert) VARA woensdag 18-11-1964
Op vrijersvoeten (Alan Plater - Jan C. Hubert) VARA maandag 07-12-1964 (Herhaling)
Orestes (Jovan Hristić - Bert Dijkstra) AVRO donderdag 20-02-1964
Overwinning in de woestijn (Ben Loog - Wim Quint) KRO zaterdag 13-06-1964


Paard van Troje, het (Hans Kasper - Wim Paauw) NCRV maandag 07-12-1964
Pas op… Konijnen (Richard A. Letman - Kommer Kleijn) AVRO zondag 16-02-1964
Passam en de geheimzinnige foto’s (A.D. Hildebrand - Kees Schoonenberg) (42 delen) VARA woensdag 02-09-1964
Persoonlijke mening, een (Michael Brett - Jan C. Hubert) VARA maandag 03-08-1964 (Herhaling)
Pintertjes (Harold Pinter - Coos Mulder) VPRO vrijdag 11-09-1964
Pioniers (Henk Lokman - Dick van Putten) (12 delen) AVRO dinsdag 22-09-1964 (Herhaling)
Plaatsvervanger, een (Günther Stiel - Léon Povel) KRO dinsdag 26-05-1964
Pluim de eekhoorn (Louis Dusée - Wim Quint) KRO dinsdag 29-12-1964
Ponyclub, de (Jaap ter Haar - Wim Paauw) (6 delen) NCRV donderdag 23-01-1964
Poppen van de Friese klok, de (Louis Dusée - Wim Quint) (8 delen) KRO dinsdag 28-01-1964
Portret van Dorian Gray, het (Oscar Wilde - Bert Dijkstra) AVRO zondag 02-08-1964 (Herhaling)
Portret van een oude man (Kevin Barry Laffan - Bert Dijkstra) AVRO zondag 13-09-1964 (Herhaling)
Praten voor brood (Miguel de Cervantes Saavreda - Willem Tollenaar) KRO vrijdag 14-02-1964
Pratende paard, het (F. Anstey (= Thomas Anstey Guthrie) - Bert Dijkstra) AVRO dinsdag 25-08-1964 (Herhaling)
Pro deo-advocaat, de (John Mortimer - Léon Povel) KRO vrijdag 17-01-1964
Puntmuts en het lachdrankje (Joep Beke - Wim Quint) KRO dinsdag 29-09-1964
Puntmuts, de mopperkous (Joep Beke - Wim Quint) KRO dinsdag 09-06-1964


Rasmus en de degenslikker (Astrid Lindgren - Wim Quint) (7 delen) KRO vrijdag 03-07-1964
Reis van koning Tobias, de (Annet van Battum - Kees Schoonenberg) (12 delen) VARA woensdag 15-04-1964
Reisgezellen, de (Guillaume van der Graft - Willem Tollenaar) KRO zondag 22-03-1964
Reizen met de kindermeneer (Bep-Julia Boumans-van Schaik - Emile Kellenaers) (10 delen) AVRO dinsdag 05-05-1964
Rijk der Hethieten, het (J. Tadema-Sporry - Wim Paauw) NCRV maandag 22-06-1964
Romance in L groot (Ellen van der Heijde - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 17-12-1964
Rond de oude Zuiderzee (Herman Wolbert - Ab van Eyk) (6 delen) NCRV vrijdag 26-06-1964
Rond de oude Zuiderzee (Herman Wolbert - Ab van Eyk) (6 delen) NCRV woensdag 16-09-1964 (Herhaling)


Saint Just glimlachte (Dick Dreux - Jan C. Hubert) VARA woensdag 01-04-1964
Saint Just glimlachte (Dick Dreux - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 02-05-1964 (Herhaling)
Samen alleen… (Herbert Eisenreich - Wim Paauw) NCRV donderdag 17-12-1964 (Herhaling)
Satan op het kerstdiner (Christopher Hollis - Léon Povel) KRO zondag 27-12-1964
Schakels (Herman Heijermans - Jan C. Hubert) VARA woensdag 19-08-1964 (Herhaling)

Schrijft u mij eens? (Jean Marsus - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 27-02-1964
Schrijft u mij eens? (Jean Marsus - Emile Kellenaers) AVRO dinsdag 18-06-1964 (Herhaling)
Silhouet in schemer (Nick Funke-Bordewijk - Dick van Putten) AVRO donderdag 10-12-1964
Sinterklaasaffaire, een (Joep Beke - Wim Quint) KRO zaterdag 05-12-1964

Slaapliedje voor vanavond heet “Moord”, het (Ludwig Schubert en Fritz Puhl - Wim Paauw) NCRV maandag 20-01-1964
Slaapliedje voor vanavond heet “Moord”, het (Ludwig Schubert en Fritz Puhl - Wim Paauw) NCRV donderdag 23-01-1964 (Herhaling)
Slag om Arnhem, de (M. Goote - onbekend) NCRV maandag 14-09-1964
Slangenbeet, de (Vera Ferra-Mikura - Jan C. Hubert) VARA woensdag 02-12-1964
Solo voor Sinterklaas (Frans Soulier - Wim Quint) KRO zondag 29-11-1964
Spin, de (Joep Beke - Wim Quint) KRO dinsdag 22-12-1964
Spotje en de Bolhoedmannen (Arnold Vasen - Emile Kellenaers) (6 delen) AVRO dinsdag 22-09-1964
Spreken is goud (Wolfgang Altendorf - Dick van Putten) AVRO maandag 14-12-1964

Staatsgreep, de (Otto Heinrich Kühner - Wim Paauw) NCRV maandag 09-03-1964
Staatsgreep, de (Otto Heinrich Kühner - Wim Paauw) NCRV donderdag 12-03-1964 (Herhaling)
Stem van alle mensen, de (Peter Lotar - Wim Paauw) NCRV maandag 31-08-1964
Stem, de (Marie Luise Kaschnitz - Bert Dijkstra) AVRO zondag 18-10-1964
Stemmen van de nacht, de (Roger Foulon - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 09-04-1964
Stemmen van de nacht, de (Roger Foulon - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 16-07-1964 (Herhaling)
Storm, de (William Shakespeare - S. de Vries jr.) VARA woensdag 11-11-1964


Tante (D.A.L. Schröder - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 12-03-1964
Taxi naar Tobroek, een (Gaumont-film - Bert Dijkstra) AVRO maandag 28-12-1964 (Herhaling)
Teken van de vis, het (Michael Almaz - Léon Povel) KRO vrijdag 20-11-1964
Teken van de vogel, het (Frans Hoppenbrouwers - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 30-01-1964

Ten tijde van de avond… (Aart Romijn - Wim Paauw) NCRV maandag 28-12-1964
Ten tijde van de avond… (Aart Romijn - Wim Paauw) NCRV donderdag 31-12-1964 (Herhaling)
Thore IJsbeer (Edith Grotkop - Wim Quint) (9 delen) KRO zondag 20-12-1964
Trois heures du matin (Jean Marsus - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 08-10-1964
Trouw met Teresa (Heinz Oskar Wuttig - Bert Dijkstra) AVRO zondag 08-03-1964
Ture Sventon, particulier detective (Åke Holmberg - Wim Quint) (6 delen) KRO zondag 01-11-1964
Twee edellieden van Verona (William Shakespeare - Wim Paauw) NCRV maandag 13-04-1964


Vader Nap (Johannes Hendrich - Wim Paauw) NCRV donderdag 03-12-1964 (Herhaling)
Vaders kolder is troef (Hermann Freudenberger - Dick van Putten) AVRO donderdag 18-06-1964 (Herhaling)

Val, de (Alain Teister - S. de Vries jr.) VARA woensdag 24-06-1964
Val, de (Alain Teister - S. de Vries jr.) VARA maandag 06-07-1964 (Herhaling)
Valse getuigenis, het (Philip Levene - Bert Dijkstra) AVRO maandag 24-02-1964
Van boeken en schrijvers (André Kuyten en Peter van Gestel - Johan Wolder) (12 delen) VPRO woensdag 23-09-1964
Van wie is die tekst? (Aileen Burke en Leone Stewart - Kommer Kleijn) AVRO zondag 23-02-1964
Veelbewogen nacht, een (Aad van Vlaardingen - Wim Quint) KRO dinsdag 15-12-1964
Veilig verkeer (Ank van Zachten-van Buuren - Coos Mulder) (4 delen) VPRO woensdag 08-01-1964
Verdwenen beurs, de (Honoré de Balzac - Bert Dijkstra) AVRO donderdag 12-11-1964 (Herhaling)
Versteende woud, het (Robert E. Sherwood - Bert Dijkstra) AVRO maandag 27-07-1964 (Herhaling)
Vervlogen illusie (Peter Bryant - Bert Dijkstra) AVRO maandag 04-05-1964
Vier septemberdagen vol spanning (Julian Symons - Kommer Kleijn) AVRO zondag 15-03-1964
Vier septemberdagen vol spanning (Julian Symons - Kommer Kleijn) AVRO zondag 30-08-1964 (Herhaling)
Vincent van Gogh (Tom Bouws - Frans Evers) KRO vrijdag 05-06-1964
Vliegtuig op hol (Barbara Jefferis - Léon Povel) KRO dinsdag 24-11-1964
Voor een zacht prijsje (Charles Neilson Gattey en Zelma Bramley-Moore - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 25-07-1964

Vóór het Sneeuwgebergte (Wolfgang Weyrauch - Léon Povel) KRO vrijdag 13-03-1964
Vóór het Sneeuwgebergte (Wolfgang Weyrauch - Léon Povel) KRO dinsdag 14-07-1964 (Herhaling)
Vreemd koopje, een (Jan Apon - Wim Quint) (6 delen) KRO zaterdag 04-01-1964
Vreemde aanbidding, de (Liane Bruylants - Frans Roggen) VARA woensdag 30-12-1964
Vreemde avontuur van Clowntje, Bruno en Marjolijntje, het (A. Hengstmengel - Wim Quint) KRO dinsdag 08-12-1964
Vreemde avontuur van Pattepoeti en Pietepatti, het (Catharina van Eijsden - Wim Quint) (4 delen) KRO zondag 04-10-1964
Vrienden van vroeger (André Kuyten - Bert Dijkstra) AVRO zondag 05-04-1964
Vrouw met de dolk, de (Arthur Schnitzler - Bert Dijkstra) AVRO zondag 07-06-1964 (Herhaling)
Vuurtoren, de (Robert Ardrey - Bert Dijkstra) AVRO maandag 13-07-1964 (Herhaling)


Waarom Zwarte Piet zwarte Piet werd (Joep Beke - Wim Quint) KRO dinsdag 01-12-1964
Ware legende (György Sós - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 26-12-1964
Wassen beeld, het (A.M. Burrage - Dick van Putten) AVRO zondag 25-10-1964
Wat de vrouw wil (Jean Marsus - Willem Tollenaar) KRO zondag 22-11-1964
Wel slim, maar niet slim genoeg (Lionel Brown - Kommer Kleijn) AVRO zondag 29-03-1964
Wie is de schuldige? (Edward J. Mason - Bert Dijkstra) (8 delen) AVRO zondag 22-11-1964
Wie is juffrouw Barbara? (Tonnie Verhoeven - Wim Quint) KRO dinsdag 02-06-1964
Wilhelmus, het (Will Barnard - Ab van Eyk) NCRV maandag 11-05-1964
Wilkinsons I, de (Roderick Wilkinson - Johan Bodegraven) (5 delen) NCRV maandag 27-07-1964 (Herhaling)
Wind vertelt van Waldemar Daa en zijn dochters, de (Hans Christian Andersen - Frans Evers) KRO zondag 16-02-1964
Winston Churchill (onbekend - onbekend) NCRV maandag 28-09-1964
Winteravond, een (Guillaume van der Graft - Wim Paauw) NCRV maandag 13-01-1964
Witte nachten (Fjodor Dostojevski - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 22-09-1964 (Herhaling)
Wonder betrapt, het (L. de Vries-Hamburger - Wim Quint) (2 delen) KRO zaterdag 20-06-1964


Zaak Porfirio, de (Dick van Putten - Dick van Putten) AVRO maandag 01-06-1964 (Herhaling)
Zeis in het zonlicht, de (Dick Dreux - Jan C. Hubert) VARA woensdag 12-08-1964
Zet die draaimolen stop! (Alwyne Whatsley - S. de Vries jr.) VARA woensdag 01-07-1964 (Herhaling)
Ziggy en Habooba (Ephraim Kishon - Léon Povel) KRO zondag 25-10-1964
Zo nodig moord (Philip Levene - Bert Dijkstra) AVRO donderdag 23-04-1964

Zwanenzang, een (Anton Tsjechov - Willem Tollenaar) KRO vrijdag 03-01-1964 (Herhaling)
Zwanenzang, een (Anton Tsjechov - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 08-09-1964 (Herhaling)
Zwart-wit (Sascha Petrovic - Bert Dijkstra) AVRO maandag 09-03-1964

Zwervende schip, het (Lisa Tetzner - Wim Paauw) NCRV zondag 05-04-1964
Zwervende schip, het (Lisa Tetzner - Wim Paauw) NCRV donderdag 09-04-1964 (Herhaling)

 

 

Copyright Herman Van Cauwenberghe.

 

Bijgewerkt op 7 april 2015.