Nederlandse titelcatalogus / Hoorspeltitels Nederlandse Publieke Omroep 1948

Hoorspeltitels Nederlandse Publieke Omroep 1948

Namens Herman Van Cauwenberghe bij voorbaat dank voor uw medewerking.

 


Nederlandse Publieke Omroep 1948 exclusief herhalingen.

Voor de hoorspelen van de Schoolradio scrolt u naar beneden.

 

Aarde dreunde, de (Friedrich Feld (= Friedrich Rosenfeld) - Willem van Oranje) VARA zaterdag 14-02-1948

Alchemie en porselein (Erich Schönlank en Fritz Rothgiesser - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 15-07-1948

Alibi, ‘n (Aileen Burke en Leone Stewart - Kommer Kleijn) AVRO zondag 28-11-1948

Andere weg, een (Hélène Swildens - Léon Povel) KRO zondag 21-11-1948

Anna en de koning van Siam (20th Century Fox-film - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 12-02-1948

Arbitrage (Richard Elton (= Ary den Hertog) - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 09-12-1948

Artiestenflat in mei (P.G. Wodehouse - S. de Vries jr.) VARA woensdag 15-09-1948

Assepoes in een nieuw kleed (Max B. Teipe en Hugo Godron - Herbert Perquin) KRO zondag 19-12-19488

Avonturen van kapitein Dick, de (Jules Verne - Han König) (11 delen) NCRV woensdag 07-04-1948

Avonturen van Ome Keesje, de (Willem van Cappellen - Willem van Cappellen) (37 delen) VARA zondag 04-01-1948

 

Baanbreker in etherland, een (James Yoland (= Jan Bakker Niemeyer) - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 08-07-1948

Bank in de schemering, een (Saki (= H.H. Munro) - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 09-09-1948

Barabbas (Michel de Ghelderode - Herbert Perquin) KRO zondag 21-03-1948

Beledigingsaffaire van juffrouw de Bonk, de (Koos Koen (= Wam Heskes) - onbekend) VARA vrijdag 24-12-1948

Ben Hur (Lew Wallace - Herbert Perquin) (5 delen) KRO zondag 15-02-1948

Beste jaren van ons leven, de (Samuel Goldwyn-film - Kommer Kleijn) AVRO maandag 21-06-1948

Bestevaer claert 't wel (Con Schröders - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 22-04-1948

Beter te geven dan te nemen (Erich Schönlank en Fritz Rothgiesser - Herbert Perquin) KRO zondag 07-11-1948

Bikini fabel (Gadfan Morris - Herbert Perquin) KRO zondag 14-11-1948

Blauwe kamer, de (Toon Rammelt - Herbert Perquin) KRO vrijdag 03-09-1948

Blijde dagen (Philip Barry - Johan de Meester) KRO dinsdag 30-03-1948

Bliksemafleider, de (Willem Kramer - Dirk Verèl) NCRV vrijdag 19-11-1948

Boemerang (20th Century Fox-film - S. de Vries jr.) VARA woensdag 25-02-1948

Bonte sluier, de (William Somerset Maugham - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 11-03-1948

Bronzen fles, de (F. Anstey - Willem van Cappellen) (4 delen) VARA zaterdag 05-06-1948

 

Centenaarslast (Henk Schregel en Francine Onstein - Herbert Perquin) KRO zondag 27-06-1948

Charmante van der Hoogen, de (Hildebrand (= Nicolaas Beets) - Dirk Verèl) NCRV maandag 13-12-1948

Circusmensen (Clinton Spooner - Kommer Kleijn) AVRO maandag 29-03-1948

 

Dat kunt u in het ochtendblad lezen (James Sanderson - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 18-03-1948 (Remake)

Dat recht geschiede (London-film - Kommer Kleijn) AVRO maandag 08-11-1948

Dat was Amsterdam (Johan Elsensohn - S. de Vries jr.) VARA woensdag 27-10-1948

Dichter, de (Karel Čapek - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 29-01-1948

Doek valt, het (Roy Plomley - S. de Vries jr.) VARA woensdag 04-02-1948

Don Juan in Engeland (Maurice Baring - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 04-03-1948

Dood belt op, de (Louis Povel - Herbert Perquin) KRO zaterdag 16-10-1948

Dood door schuld (Hélène Swildens - Léon Povel) KRO zondag 31-10-1948

Dooie boel tegenwoordig, een (G.E. Taylor - Willem van Cappellen) VARA zaterdag 22-05-1948

Doorlopende voorstelling (Wim Povel - Kommer Kleijn) AVRO zondag 11-07-1948

Dorpsdokter uit Schotland, een (Ian Maclaren - Dirk Verèl) NCRV vrijdag 09-04-1948

Drie mannen in de sneeuw (Erich Kästner - Kommer Kleijn) (6 delen) AVRO zondag 22-08-1948 (Remake)

Drogisterij Abbot en Spencer (Adrian Alington - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 11-09-1948

Droom van een schone slaapster, een (Anna van Gogh-Kaulbach - Kommer Kleijn) AVRO maandag 13-09-1948

Dubbel leven, een (Universal-International-film - Kommer Kleijn) AVRO maandag 06-12-1948

 

Eenzame hart, het (Damon Runyon - Herbert Perquin) KRO zaterdag 17-01-1948

Eerste narcose, de (Erich Schönlank en Fritz Rothgiesser - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 22-07-1948

En dat allemaal om een mummie (Eline van Eykern - Willem van Cappellen) (5 delen) VARA woensdag 19-05-1948

En eeuwig is de vrijheid (Charles de Coster - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 06-05-1948

Englandspiel (Frits Hordijk - S. de Vries jr.) VARA woensdag 14-04-1948

Epiphania of De reis der Drie Koningen (Henri Ghéon - Herbert Perquin) KRO zondag 04-01-1948

Erfgenaam van Redclyffe, de (Charlotte Yonge - onbekend) (4 delen) NCRV maandag 11-10-1948

Erge, het (Jan Apon - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 15-04-1948

 

Fakkeldrager der barmhartigheid, een (Louis Povel - Herbert Perquin) KRO dinsdag 26-10-1948

Familie Carré, de (S. de Vries jr. - S. de Vries jr.) VARA woensdag 14-01-1948

Familieportret (A. Burton Cooper - S. de Vries jr.) VARA woensdag 29-12-1948

 

Gaslicht (Patrick Hamilton - Kommer Kleijn) AVRO maandag 25-10-1948

Geboorte van een hoorspel, de (Hélène Swildens - Herbert Perquin) KRO zondag 25-04-1948

Geheim van de gouden draak, het (Aart Duyser - Han König) (8 delen) NCRV woensdag 14-01-1948

Gelijkenissen, de (August Defresne - August Defresne) (12 delen) VPRO zondag 11-01-1948

Gevleugelde dolk, de (G.K. Chesterton - Herbert Perquin) (19 delen) KRO zondag 11-01-1948

Gij hebt mij tot de verste rand geleid (Jack Dixon en Walther Gerhards - Dirk Verèl) NCRV maandag 20-12-1948

Gijsbrecht van Aemstel (Joost van den Vondel - Albert van Dalsum) KRO dinsdag 28-12-1948

Goden dorsten, de (Anatole France - Willem van Cappellen) VARA woensdag 24-03-1948

Goede strijd, de (Herman Felderhof - onbekend) NCRV vrijdag 13-02-1948

Goocheltoer, de (Richard Elton (= Ary den Hertog) - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 18-03-1948

Goodyear, de man die rubber maakte uit caoutchouc (Erich Schönlank en Fritz Rothgiesser - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 03-06-1948

Gouden feest van Sir Jeremy, het (H.R. Jeans - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 08-05-1948

Great Eastern (Erich Schönlank en Fritz Rothgiesser - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 29-07-1948

Grootmoeder Kegge (Hildebrand (= Nicolaas Beets) - Dirk Verèl) NCRV maandag 29-11-1948

Grote race, de (Dorothy en Campbell Christie - onbekend) AVRO maandag 15-03-1948

Grote verlies, het (Stanley Houghton - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 29-05-1948

Grote verwachtingen (Charles Dickens - Herbert Perquin) (3 delen) KRO zondag 04-07-1948

 

Haar woord gaf ons kracht (Jan Spierdijk - S. de Vries jr.) VARA dinsdag 31-08-1948

Hard tegen hard (John Galsworthy - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 04-11-1948 (Remake)

Heer en mevrouw Paul Vlaanderen, de (Francis Durbridge - Kommer Kleijn) AVRO maandag 26-04-1948

Hevig verdriet (Georges Courteline - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 19-02-1948

Hoe ik mijn kind gedood heb (Pierre l'Ermite - Herbert Perquin) KRO dinsdag 23-11-1948

Hond van de Baskervilles, de (Arthur Conan Doyle - Kommer Kleijn) AVRO maandag 05-01-1948 (Remake)

Huis op de muur, het (Peter Cagayan - Dirk Verèl) NCRV maandag 27-12-1948

Huize "De gouden regen" (J.B. Priestley - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 15-01-1948

 

Ik herinner me moeder (R.K.O.-film - Kommer Kleijn) AVRO maandag 11-10-1948

In de dop (Top Naeff - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 25-03-1948

In die dagen (Dorothy L. Sayers - Herbert Perquin) KRO zondag 26-12-1948

In duizend vrezen (Regina Zwart - Han König) NCRV woensdag 31-03-1948

In een spiegel een raadselachtig beeld (A.M. MacLeod - S. de Vries jr.) VARA woensdag 07-04-1948

In het zwembad (Richard Elton (= Ary den Hertog) - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 08-07-1948

Intercommunaal (Harry Junkins - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 21-08-1948

Ivan de rechtvaardige (Lev Tolstoj - Herbert Perquin) KRO zondag 11-04-1948

 

Jan Klaasz of de gewaande dienstmaagd (Thomas Asselijn - Ary van Nierop) VARA woensdag 31-03-1948

Je maintiendrai (Eduard Veterman - Han König) NCRV woensdag 15-09-1948

Jeanne d'Arc (Charles Péguy - Herbert Perquin) KRO zondag 10-10-1948

Jeugd maakt werk, de (Hubert Griffith - Dirk Verèl) (3 delen) NCRV vrijdag 16-01-1948

Johann August Suter (Erich Schönlank en Fritz Rothgiesser - Kommer Kleijn) (5 delen) AVRO zondag 04-04-1948

Joseph in Dothan (Joost van den Vondel - onbekend) VARA woensdag 18-02-1948

Juarez (Warner Brothers-film - Willem van Cappellen) VARA woensdag 10-11-1948 (Remake)

 

Kermis der ijdelheid (William Makepeace Thackeray - Willem van Cappellen) (12 delen) VARA vrijdag 24-09-1948

Kinderen van kapitein Grant, de (Jules Verne - Kommer Kleijn) (6 delen) AVRO zondag 22-02-1948

Klok sloeg tweemaal, de (Kathinka Lannoy - Herbert Perquin) KRO zondag 28-11-1948

Klucht van de koe, de (Gerbrand Adriaenszoon Bredero - Ary van Nierop) VARA woensdag 26-05-1948

Knock of de triomf der medische wetenschap (Jules Romains - Willem van Cappellen) VARA woensdag 21-04-1948

Koning en de varkenshoeder, de (Fried Sprengers - S. de Vries jr.) VARA woensdag 07-01-1948

Koning Jazz (Richard Elton (= Ary den Hertog) - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 27-05-1948

Kopje thee, een (Jan Apon - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 14-10-1948

Kostbare kledingstuk, het (Wallace Geoffrey - Dirk Verèl) NCRV vrijdag 03-12-1948

Kostschoolvriendin (Adriaan G. Boudt - Han König) NCRV woensdag 06-10-1948

Kruisverhoor (R.K.O-film - S. de Vries jr.) VARA woensdag 25-08-1948

 

Lady Dona (Daphne du Maurier - Willem van Cappellen) (4 delen) VARA zaterdag 03-01-1948

Leeuw in het keukentje (Ben Heuer - Herbert Perquin) KRO zondag 04-04-1948

Lied van Bernadette, het (Franz Werfel - Herbert Perquin) KRO dinsdag 04-05-1948

Liefde gaat zonderlinge wegen, de (Erich Schönlank en Fritz Rothgiesser - Kommer Kleijn) (6 delen) AVRO donderdag 16-09-1948

Liefdesoffensief, het (Jef Horemans - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 30-09-1948

Lobo, de koning der wolven (Adriaan G. Boudt - Han König) NCRV woensdag 07-07-1948

Lof der boeren (Jan van Zanen - Léon Povel) KRO zondag 24-10-1948

Lucas Hochstrasser, een karakterbeeld (Ernst Zahn - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 13-05-1948

Luyt Lievensz (Jan Hoeve - Han König) NCRV woensdag 30-06-1948

 

Man die zichzelf kwam aangeven, de (Lance Sieveking - S. de Vries jr.) VARA woensdag 23-06-1948

Man die zijn misgreep mocht herstellen, de (Lou W. Loenen - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 01-04-1948

Man zonder geheugen, de (Two Cities Films-film - Kommer Kleijn) AVRO ma 02-02-1948

Mara (Herman Middendorp - Dirk Verèl) NCRV maandag 23-02-1948

Marnix van St. Aldegonde (H. Gerversman - Willem van Cappellen) VARA woensdag 15-12-1948

Maximilien Robespierre (M.H. Planten - Léon Povel) KRO dinsdag 02-02-1948

Mens en zijn liefhebberijen, de (Willem van Cappellen - Willem van Cappellen) (14 delen) VARA zaterdag 30-10-1948

Met geld en kwaje woorden (Manuel Komroff - S. de Vries jr.) VARA woensdag 08-12-1948

Mijn eigen rechter (London-film - Kommer Kleijn) AVRO maandag 10-05-1948

Moeder moet zelf boete betalen (onbekend - Leonard Roggeveen) AVRO dinsdag 28-12-1948

Moeilijke beslissing, de (Evelyn Palgrave - Willem van Cappellen) VARA woensdag 22-09-1948

 

Naamloos (Norman Corwin - S. de Vries jr.) VARA woensdag 19-05-1948

Nederdaling der goden, de (Norman Corwin - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 18-11-1948

New York ontwaakt (Universal International-film - Kommer Kleijn) AVRO maandag 27-09-1948

Nog één keer thuis… (Jenny Kiggen - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 30-12-1948

 

Obsessie (Beatrice Gilbert - S. de Vries jr.) VARA woensdag 06-10-1948

Onderwereld (S. de Vries jr. - S. de Vries jr.) VARA woensdag 02-06-1948

Ontmoeting in de nacht (Lo van Hensbergen - S. de Vries jr.) VARA woensdag 22-12-1948

Onverstoorbare weekdier, het (Anthony Gittins - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 24-04-1948

Oponthoud in Nieuw Mexico (Paul Horgan - Herbert Perquin) KRO zaterdag 14-02-1948

Oranje orchidee (Wallace Geoffrey - S. de Vries jr.) VARA woensdag 29-09-1948

Overwintering op Nova Zembla, de (Regina Zwart - onbekend) NCRV woensdag 10-03-1948

 

Pater Malachius' mirakel (Brian Doherty - Cor van der Lugt Melsert) KRO dinsdag 25-05-1948

Paul Vlaanderen en Ina (Francis Durbridge - Kommer Kleijn) (8 delen) AVRO zondag 03-10-1948

Paulus onder de joden (Franz Werfel - August Defresne) KRO dinsdag 13-04-1948

Peer Gynt (Henrik Ibsen - Kommer Kleijn) AVRO zondag 03-10-1948 (Remake)

Perfecte misdaad, ‘n (Warner Brothers-film - Kommer Kleijn) AVRO maandag 20-12-1948

Piloot Paul (Gerard Smit - onbekend) (8 delen) NCRV woensdag 17-11-1948

Prik-, plak- en knipboek 1898-1948 (onbekend - S. de Vries jr.) VARA woensdag 01-09-1948

Prins kreeg een verjaarscadeau, de (Alexander Pola - Jan de Cler) KRO zondag 07-03-1948

Privésecretaresse (Henk Backer - Kommer Kleijn) AVRO dinsdag 06-07-1948

Pygmalion (George Bernard Shaw - S. de Vries jr.) VARA woensdag 24-11-1948

 

Reddende vleugels (Kees Borstlap - onbekend) NCRV vrijdag 23-04-1948

Reis naar de maan in 28 dagen en 12 uren (Jules Verne - Kommer Kleijn) (3 delen) AVRO zondag 12-12-1948

Reiziger die zijn trein miste, de (Géza Rubletzky - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 02-12-1948

Rijke mevrouw Brown, de (Mabel Constanduros - onbekend) VARA zaterdag 18-09-1948

Roem! (Richard Elton (= Ary den Hertog) - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 05-02-1948

Roos van Dekama, de (Jacob van Lennep - Kommer Kleijn) (3 delen) AVRO zondag 01-02-1948

Rue Madeleine 13 (20th Century Fox-film - Kommer Kleijn) AVRO maandag 24-05-1948

Rumoer om dikke Dries (E. van Eykern - Willem van Cappellen) (5 delen) VARA woensdag 07-01-1948

 

Schatteneiland, het (Robert Louis Stevenson - Herbert Perquin) (3 delen) KRO zondag 18-01-1948

Scheepsjongens van Bontekoe, de (Johan Fabricius - Willem van Cappellen) (12 delen) VARA woensdag 18-02-1948

Schoppenvrouw (Aleksandr Poesjkin - S. de Vries jr.) VARA woensdag 14-07-1948

Sidney komt thuis (Lewis Grant Wallace - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 10-07-1948

Slaet op de trommele (Jan Hoeve - Han König) NCRV woensdag 14-07-1948

Soli Deo Gloria (Cas Baas - Herbert Perquin) KRO zondag 16-05-1948

Speculatie, de (Damon Runyon - Herbert Perquin) KRO zaterdag 31-01-1948

Spel van Sint Nicolaas, het (Jehan Bodel - Herbert Perquin) KRO zondag 05-12-1948

Spiegel van Yow-Koes-Ki, de (Heinz Wielek (= Wilhelm Kweksilber) - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 22-01-1948

Spiegel, de (Jan Gomez - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 20-05-1948

Spion, de (Ambrose Bierce - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 08-01-1948

Sprookje van de kantoorbediende, het (Klaus Knorr - Willem van Cappellen) VARA woensdag 08-09-1948

Standbeeld van de generaal, het (George A. Birmingham - Herbert Perquin) (5 delen) KRO zondag 23-05-1948

Stanley. De ontdekker van het Zwarte Werelddeel (J.H. Uit den Boogaard - onbekend) (6 delen) NCRV vrijdag 07-05-1948

Stil, moeder slaapt (Richard Harding Davis - Willem van Cappellen) VARA zaterdag 17-07-1948

Stilte der zee, de (Vercors - Herbert Perquin) KRO zondag 12-12-1948

Storm uit noord-west (Kees Borstlap - Kommer Kleijn) AVRO maandag 01-03-1948

Straat Magelhaen (Bart in 't Hout - onbekend) NCRV vrijdag 02-01-1948

Strijd om het recht, de (W. Wagenaar - Léon Povel) (34 delen) KRO zondag 21-11-1948

Strijder in de branding (Kees Borstlap - onbekend) NCRV vrijdag 05-11-1948

 

Tartuffe (Molière - Cor Hermus) KRO dinsdag 07-12-1948

Teun de Jager (Hildebrand (= Nicolaas Beets) - Dirk Verèl) NCRV woensdag 08-12-1948

Tien geboden, de (Piet van Veen - Léon Povel) (8 delen) KRO vrijdag 01-10-1948

Tobermory (H.H. Munro - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 07-02-1948

Toekomstblik van Thomasvaer en Pieternel op het jaar 1948 (Luc Willink - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 01-01-1948

Toverspade, de (Wallace Geoffrey - S. de Vries jr.) VARA woensdag 11-08-1948

Tromp gaat mee als derde man (N.M. Schouten - Han König) NCRV woensdag 22-09-1948

Tropenadel (Henri van Wermeskerken - Willem van Cappellen) VARA woensdag 13-10-1948

Tunnel onder het kanaal (Erich Schönlank en Fritz Rothgiesser - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 10-06-1948

Turfschip van Breda, het (Joop Söhne en Gabri de Wagt - Willem van Cappellen) VARA woensdag 11-02-1948

Twee briljanten, de (Wim Povel - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 04-03-1948

 

Uit het duister (Pierre-Maurice Richard - S. de Vries jr.) VARA woensdag 03-03-1948

Uitvinder en de keizer, de (Erich Schönlank en Fritz Rothgiesser - Kommer Kleijn) AVRO maandag 16-02-1948

Ultimatum (Florence Willatt en Cedric Wallis - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 11-11-1948

Und Morgen die ganze Welt (Columbia-film - S. de Vries jr.) VARA woensdag 17-03-1948

 

Variété (Theo Frenkel jr. - Kommer Kleijn) AVRO maandag 19-01-1948

Velasquez en de "Venus" (Maurice Baring - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 13-05-1948

Verdriet gaat voorbij (Francis de Croisset - Emile Kellenaers) AVRO zondag 15-08-1948

Verdwenen H.B.S.-er, de (Willem de Waart - Jan van Hillo) (4 delen) AVRO donderdag 02-12-1948

Verkeerd verbonden (A.J.A. de Winter - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 10-06-1948

Verlof, het (Dorothy Parker - S. de Vries jr.) VARA woensdag 09-06-1948

Verloofden, de (Frans Mijnssen - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 16-09-1948

Victorie van het huis Wils, de (Agaath van Ree - onbekend) NCRV vrijdag 08-10-1948

Villa Rose (A.E.W. Mason - Kommer Kleijn) (8 delen) AVRO zondag 09-05-1948

Vleugelen des dageraads, de (Lance Sieveking - S. de Vries jr.) VARA woensdag 30-06-1948

Vlucht, de (John Galsworthy - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 19-02-1948

Voorspelling, de (Gerrit Limper - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 29-04-1948

Voorste legioen, het (Emmet Lavery - Cor Hermus) KRO dinsdag 13-01-1948

Vrede van Munster, de (Dirk Verèl - Dirk Verèl) NCRV vrijdag 04-06-1948

Vreemde bezoeker, de (Alberto Casella - Kommer Kleijn) AVRO zondag 07-11-1948

Vreemdeling is opgestaan! de (Agaath van Rhee - Dirk Verèl) NCRV maandag 29-03-1948

Vrouw die vluchtte, de (Elinor Lenz - Kommer Kleijn) AVRO maandag 07-06-1948

Vrouw in de mist, de (Lester Powell - S. de Vries jr.) (9 delen) VARA zaterdag 21-02-1948

 

Walter Rathenau (H. Gerversman - Willem van Cappellen) VARA woensdag 28-01-1948

Ware-nar (P.C. Hooft - onbekend) VARA woensdag 21-01-1948

Wassende water, het (Herman de Man - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 28-10-1948

Wat heb ik er mee te maken? (Hans Tiemeyer - S. de Vries jr.) VARA woensdag 01-12-1948

Wederzijds huwelijksbedrog, het (Pieter Langendijk - Ary van Nierop) VARA woensdag 28-04-1948

Wegen van het noodlot, de (O. Henry (= William Sydney Porter) - Willem van Cappellen) VARA woensdag 12-05-1948

Wegens rustverstorend lawaai verboden (Erich Schönlank en Fritz Rothgiesser - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 05-08-1948

Weldoener, de (onbekend - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 28-10-1948

Wereld is een draaitoneel, de (Ton Lensink - S. de Vries jr.) VARA woensdag 11-02-1948

Wiegelied (Gregorio en Maria Martínez Sierra - Herbert Perquin) KRO zondag 08-02-1948

Wij, doodgewone mensen (Mabel en Denis Constanduros - S. de Vries jr.) VARA woensdag 03-11-1948

Wijlen meneer Bannister (Wallace Geoffrey - Willem van Cappellen) VARA zaterdag 28-08-1948

William Irelands bekentenis (Arthur Miller - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 09-12-1948

Winteravondsprookje, een (William Shakespeare - Carel Rijken en Ary van Nierop) VARA vrijdag 24-12-1948

Wonderen niet gewenst (Dogi Rugani - Herbert Perquin) KRO zondag 02-05-1948

Wuivende koren, het (Pearl S. Buck - Dirk Verèl) (3 delen) NCRV maandag 08-11-1948

 

Zaak van leven en dood, een (J. Arthur Rank-film - Kommer Kleijn) AVRO maandag 22-11-1948

Zachtmoedige draak, de (Wallace Geoffrey - Herbert Perquin) KRO zondag 17-10-1948

Zee heeft genomen, de (Jenny Kiggen - Herbert Perquin) KRO zondag 18-04-1948

Zeven winnaars van de prinses van Flippilippi, de (Han König - onbekend) NCRV woensdag 08-09-1948

Zo is moeder (Hélène Swildens - Léon Povel) KRO zondag 09-05-1948

Zweedse lucifer, de (Anton Tsjechov - Willem van Cappellen) VARA woensdag 18-08-1948

 

 

Schoolradio

 

Bruid van de pistoleman, de (Toon Rammelt - Henk Schaer) KRO vrijdag 11-06-1948

 

Faust Junior (Anton van de Velde - Louis Lutz) KRO maandag 07-06-1948

 

Hei, 't was in den mei (Toon Rammelt - Henk Schaer) KRO vrijdag 14-05-1948

 

Kleine reisoponthoud, het (Eduard Mörike - Henk Schaer) KRO vrijdag 09-07-1948

Koning Oedipus (Sophocles - Albert van Dalsum) (2 delen) KRO dinsdag 16-11-1948

 

Leeuwendalers Lantspel, het (Joost van den Vondel - Albert van Dalsum) (2 delen) KRO dinsdag 14-12-1948

 

Man zonder lijf, de (Herman Teirlinck - Louis Lutz) KRO dinsdag 25-05-1948

Maria van Reigersbergh (Toon Rammelt - Henk Schaer) KRO vrijdag 28-05-1948

Middag te Fontainebleau, een (Ad Heres - Louis Lutz) KRO vrijdag 25-06-1948

 

Uit de schatkamer van het Oude Testament: Saul, eerste koning van Israël (Louis Lutz - Herbert Perquin) (21 delen) KRO vrijdag 16-04-1948

 

Wilhelm Tell (Friedrich Schiller - onbekend) (2 delen) KRO dinsdag 15-06-1948

 

 

Copyright Herman Van Cauwenberghe.

 

Bijgewerkt op 13 oktober 2017.