Nederlandse titelcatalogus / Hoorspeltitels Nederlandse Publieke Omroep 1965

Hoorspeltitels Nederlandse Publieke Omroep 1965

Namens Herman Van Cauwenberghe bij voorbaat dank voor uw medewerking.

 


Nederlandse Publieke Omroep 1965 exclusief herhalingen.

Voor de hoorspelen van de Schoolradio scrolt u naar beneden.

 

4 Sans (Jan Moraal - Frans Muriloff) (13 delen) AVRO dinsdag 02-11-1965

 

Aan de andere kant van de grens (Rosemary Timperley - Jan C. Hubert) VARA woensdag 30-06-1965

Achttiende-eeuwse losbol, een (Alice Chetwynd Ley - Léon Povel) (2 delen) KRO zondag 03-01-1965

Alarm (Kay Hoff - Wim Paauw) NCRV maandag 15-02-1965

Alleen mijn vader kan Venetië redden (Christine Arnothy - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 25-12-1965

Als zovelen (Wil Abeleven-Labberton en Wim Abeleven - Wim Paauw) NCRV maandag 03-05-1965

Altijd Pierrot (P.W. Franse - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 25-02-1965

Amanda (John Hynam - Bert Dijkstra) AVRO maandag 11-01-1965

Antiquiteiten (Horst Pillau - Dick van Putten) AVRO maandag 25-01-1965

Appel van Alchimon, de (Zora Dirnbach - Bert Dijkstra) AVRO donderdag 04-03-1965

Avonturen van Krasje, de (Jerry Williams - Emile Kellenaers) (8 delen) AVRO dinsdag 02-03-1965

Avonturenparaplu, de (Margreet Bruijn - Johan Wolder) (10 delen) NCRV donderdag 25-11-1965

Avontuur op de autobaan (Guus Betlem - Wim Quint) (12 delen) KRO zaterdag 02-01-1965

 

Bajesgast, de (William Pett Ridge - Jan C. Hubert) VARA woensdag 28-07-1965

Bandrekels, de (Gerrit Pleiter - Ab van Eyk) NCRV maandag 27-12-1965

Bellen blazen (Jan de Nijs - Wim Quint) KRO dinsdag 08-06-1965

Belofte na middernacht (W.G. van de Hulst - Wim Paauw) NCRV maandag 22-02-1965

Beschermengel Pratti (Hellmut von Cube - Dick van Putten) AVRO maandag 15-11-1965

Bestemming Amersfoort (P.W. Franse - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 18-11-1965

Bewaarplaats voor moeilijkheden (Jean Marsus - Bert Dijkstra) AVRO maandag 18-10-1965

Bezoek op woensdag (Lynne Reid Banks - Wim Paauw) NCRV maandag 01-03-1965

Bijzonder zeldzame vogel, een (Hans-Peter Breuer - Johan de Meester) VARA zaterdag 20-11-1965

Blinde schutter, de (Anton Quintana - Bert Dijkstra) AVRO zondag 09-05-1965

Boek Job, het (anoniem - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 19-10-1965

Boom van Tenere, de (Horst Pillau - S. de Vries jr.) VARA woensdag 13-01-1965

Bos der onbezorgde dieren, het (Jan Wit - Ab van Eyk) NCRV maandag 06-12-1965

Brief in de nacht, een (Michael Tophoff - Bert Dijkstra) AVRO maandag 19-04-1965

Brug, de (Anne Ivitch - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 19-06-1965

 

Charmante van der Hoogen, de (Hildebrand (= Nicolaas Beets) - Wim Paauw) NCRV maandag 26-07-1965

Chez nous (Guy Compton - Willem Tollenaar) KRO vrijdag 26-03-1965

Claartje Donze (Hildebrand (= Nicolaas Beets) - Wim Paauw) NCRV maandag 06-09-1965

Clowntje, Bruno en Marjolijntje (Pieter Hengstmengel - Wim Quint) KRO dinsdag 07-09-1965

Corine zal nu wel gauw haar veulen krijgen (Yvonne Keuls - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 08-04-1965

Corridor, de (Ward Ruyslinck - Coos Mulder) VPRO vrijdag 16-04-1965

 

Dante (Jan Starink - Willem Tollenaar) KRO vrijdag 21-05-1965

Des Heilands tuin (Martinus Nijhoff - Willem Tollenaar) KRO zondag 06-06-1965

Dichte mist (Fred von Hoerschelmann - Dick van Putten) AVRO donderdag 04-02-1965

Duel zonder einde (deel 1) (Peter Lotar - Ab van Eyk) NCRV maandag 13-12-1965

 

Eerste kwartier, het (Willem Barnard (= Guillaume van der Graft) - Willem Tollenaar) KRO vrijdag 01-01-1965

Eerste van de klas, de (Rosemary Timperley - Bert Dijkstra) AVRO zondag 18-04-1965

Einde van een plan, het (Erich Froitzheim - Léon Povel) KRO zondag 21-11-1965

En weldoende ging zij rond (Frans Hoppenbrouwers - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 02-12-1965

Enkel spoor (Willem G. van Maanen - Coos Mulder) VPRO vrijdag 23-04-1965

Ergens (Ellen van der Heijde - Emile Kellenaers) AVRO vrijdag 21-05-1965

 

Fiets, de (Jaap ter Haar - Wim Paauw) (10 delen) NCRV woensdag 01-09-1965

Floor en de apenstreken (Joep Beke - Wim Quint) (3 delen) KRO dinsdag 22-06-1965

Floortje en de Zwarte Flambards (W. Niemöller - Frans Evers) (8 delen) KRO dinsdag 13-04-1965

Fuga voor twee stemmen (Gerrit Pleiter - Ab van Eyk) NCRV maandag 17-05-1965

 

Ga Davidje maar helpen (Hans Kasper - Léon Povel) KRO vrijdag 29-01-1965

Geen engelen (Anton Tsjechov - S. de Vries jr.) VARA woensdag 20-01-1965

Geen wierook voor de keizer (Will Barnard - Wim Paauw) (5 delen) NCRV donderdag 22-04-1965

Geheimzinnige bos, het (Els Pelgrom - Wim Quint) (8 delen) KRO dinsdag 14-09-1965

Gespikkelde band, de (Arthur Conan Doyle - Léon Povel) KRO zondag 16-05-1965

Gestolen Picasso, de (Hans Andreus - Coos Mulder) (6 delen) VPRO vrijdag 25-06-1965

Gevaarlijke haven (Marjory Fry - Ad Löbler) VARA zaterdag 12-06-1965

Goede rechter, de (Alberto Carocci - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 11-02-1965

Goedgeklede man, een (Frederic Raphael - Jan C. Hubert) VARA maandag 07-06-1965

Goeie buur, een (Horst Pillau - Bert Dijkstra) AVRO zondag 17-01-1965

Grootmoeder Kegge (Hildebrand (= Nicolaas Beets) - Wim Paauw) NCRV maandag 14-06-1965

 

Haar telefoon (Rosemary Timperley - Jan C.Hubert) VARA woensdag 11-08-1965

Heidehol, het (Olaf J. de Landell - Emile Kellenaers) (11 delen) AVRO dinsdag 16-11-1965

Herodes (Henriette L.T. de Beaufort - Coos Mulder) VPRO vrijdag 24-12-1965

Hirshman en zoon (Michael Dines - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 06-11-1965

Hoe warm het was en hoe ver (Hildebrand (= Nicolaas Beets) - Wim Paauw) NCRV maandag 23-08-1965

Horloges (Karel Cop - Wim Paauw) NCRV maandag 29-11-1965

Hout en olie (Philip Levene - Willem Tollenaar) KRO zondag 17-01-1965

Huis met de wilgen, het (Werner Gläser - Dick van Putten) AVRO donderdag 15-04-1965

Huis vol vreemden, een (Rosemary Timperley - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 11-12-1965

Huiszoeking (Siegfried Lenz - Bert Dijkstra) AVRO maandag 29-11-1965

 

Ik beschuldig (Klaas Smelik - Willem Tollenaar) (2 delen) KRO zaterdag 11-12-1965

Ik en mijn schaduw (Wolfgang Graetz - Willem Tollenaar) KRO vrijdag 12-02-1965

Indringster, de (Klaas Smelik - Willem Tollenaar) (3 delen) KRO zondag 07-02-1965

Interview, het (Robert Pinget - Willem Tollenaar) KRO vrijdag 12-03-1965

Ironie (Toos Staalman - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 21-10-1965

 

Jacht op de roze diamant, de (Tom Bouws - Wim Quint) (13 delen) KRO zondag 03-10-1965 (Remake)

Jacht op Peter Hartman (Guus Betlem - Theo Stokkink) (10 delen) KRO zaterdag 09-10-1965

Jongen die niet kon leren, de (Bep-Julia van Schaik - Emile Kellenaers) (7 delen) AVRO dinsdag 12-01-1965

Juwelenroof in Birmingham, de (Edward J. Mason - Léon Povel) (2 delen) KRO zondag 28-02-1965

 

Kamer te huur (Rhys Adrian - Willem Tollenaar) KRO vrijdag 08-10-1965

Karoethamma en de zee (Thakazhi Sivasankara Pillai - Ab van Eyk) NCRV maandag 15-03-1965

Kijkfluit, de (Olaf J. de Landell - Emile Kellenaers) (12 delen) AVRO dinsdag 27-04-1965

Kind van Holland, het (Peggy van Kerckhoven - Frans Somers) NRU vrijdag 30-04-1965

Klok, de (Elleston Trevor - Dick van Putten) AVRO donderdag 25-11-1965

Klokken, bellen en treinen (Jehuda Amichai - Jan C. Hubert) VARA woensdag 10-02-1965

Knopen (Ilse Aichinger - Léon Povel) KRO vrijdag 05-11-1965

Koelaboe, de (Annet van Battum - Jan C. Hubert) (33 delen) VARA zondag 12-09-1965

Kol Nidrei (Jaap Meijer - Wim Paauw) NCRV zondag 03-10-1965

Koorts (Alan Gosling - Coos Mulder) VPRO vrijdag 29-10-1965

 

Laatkomer, de (Willem Barnard (= Guillaume van der Graft) - Willem Tollenaar) KRO zondag 04-04-1965

Laatste brieven uit Stalingrad (Heinz Schröter - Coos Mulder) VPRO vrijdag 10-12-1965

Labyrint, het (Ingeborg Drewitz - Bert Dijkstra) AVRO donderdag 11-11-1965

Lichtschip, het (Siegfried Lenz - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 09-12-1965

Liefde van vier kolonels, de (Peter Ustinov - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 27-11-1965

Liefdeslied van Hannibal Flynch, het (James G. Harris - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 18-12-1965

Losse flodder, een (Otto-Heinrich Kühner - Wim Paauw) NCRV maandag 26-04-1965

Lotje (Jaap ter Haar - Wim Paauw) (50 delen) NCRV maandag 06-09-1965

 

Maar ieder dacht dat ik het was! (Alan Cowan - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 05-06-1965

Man met het ene talent, de (M. Gerritzen-Feldhoff - Wim Paauw) NCRV maandag 21-06-1965

Man op een eiland (Malcolm Hulke - Léon Povel) KRO zaterdag 23-10-1965

Man Waldemar, de (André Kuyten - Bert Dijkstra) AVRO zondag 02-05-1965

Marko en de afschuwelijke bomen (Julia van Schaik - Wim Quint) (10 delen) KRO zondag 21-02-1965

Mattheus de tollenaar (Maria Luise Kaschnitz - Willem Tollenaar) KRO vrijdag 09-04-1965

Meisje met de stralend blauwe ogen, het (T.C. Lengyel - Bert Dijkstra) AVRO zondag 21-03-1965

Meneer Tompkins houdt niet van kanaries (Patricia Chown - Jan C. Hubert) VARA woensdag 16-06-1965

Mensen uit de buurt (Meyer Sluyser - S. de Vries jr.) VARA woensdag 31-03-1965

Merel in het gras (Marianne Colijn - Ab van Eyk) NCRV maandag 24-05-1965

Merkwaardige nacht, een (Charles Cordier - Wim Paauw) NCRV maandag 01-11-1965

Met het mes in de hand (Peter Lotar - Ab van Eyk) NCRV maandag 25-10-1965

Meute, de (Ernst Kein - Willem Tollenaar) KRO vrijdag 22-10-1965

Mieren, de (Caryl Churchill - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 11-03-1965

Mijn vrouw is een gangster (Jan Apon - Willem Tollenaar) (2 delen) KRO dinsdag 31-08-1965

Miss Hood grijpt in (David Scott Daniell - Willem Tollenaar) KRO zondag 25-04-1965

Moord in de kathedraal (Thomas Stearns Eliot - Willem Tollenaar) KRO zondag 14-11-1965

Moord in de Spuistraat (Marten Treffer - Léon Povel) (2 delen) KRO zondag 23-05-1965

Moordweer (Philip Levene - Jan C. Hubert) VARA woensdag 03-02-1965

 

Nathan en Elisabeth (Barry Bermange - Wim Paauw) NCRV maandag 01-02-1965

Negende uur, het (Edzard Schaper - Wim Paauw) NCRV maandag 12-04-1965

Nel wilde hogerop (Mathieu Berden - Johan Bodegraven) NCRV maandag 30-08-1965

Nieuwe avonturen van Loempija en Loempinee, de (Jos Beke - Wim Quint) (8 delen) KRO dinsdag 09-02-1965

Nieuwe buurjongen, de (Joep Beke - Wim Quint) KRO dinsdag 21-12-1965

Nocturne (Rob Godthelp - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 04-11-1965

Noodlottige zaden (David B. Hill - Bert Dijkstra) AVRO zondag 28-03-1965

Nooit zo goed gehad… (Charles Israel - Dick van Putten) AVRO donderdag 29-04-1965

 

Oliebommen (Annet van Battum - Kees Schoonenberg) VARA vrijdag 01-01-1965

Ontmoeting in het park (Paul Sheridan - Jan C. Hubert) VARA woensdag 17-02-1965

Ontmoeting op Margraten (Dick van Putten - Dick van Putten) AVRO dinsdag 04-05-1965 (Remake)

Oog van de naald, het (Thomas Walsh - Léon Povel) (3 delen) KRO zaterdag 03-04-1965

Op een vergeten post (Horst Pillau - Jan C. Hubert) VARA woensdag 14-04-1965

Operatie Buvard (René-Maurice Picard - Willem Tollenaar) (4 delen) KRO zaterdag 30-10-1965

Opgraving, de (Jane McClure - Coos Mulder) VPRO vrijdag 05-03-1965

Opstand (Kees Holierhoek - Dick van Putten) AVRO donderdag 13-05-1965

Oude behangetjes (Jean Marsus - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 22-04-1965

Overbelichte despoot, de (G.A.M. Eickholt - Willem Tollenaar) KRO zondag 28-11-1965

Overtroefd (Gene Crowley - Bert Dijkstra) AVRO zondag 25-04-1965

 

Paulus (anoniem - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 19-01-1965

Per huurkoets (Arthur Adamov - Willem Tollenaar) KRO vrijdag 26-02-1965

Pieter Stastok jr. (Hildebrand (= Nicolaas Beets) - Wim Paauw) NCRV maandag 20-09-1965

Pluche en beton (Eduard König - Wim Paauw) NCRV maandag 18-10-1965

Pracht van een betrekking, een (Arthur Conan Doyle - Léon Povel) KRO zaterdag 04-12-1965

Prooi van de buizerd (Gerrit Pleiter - Ab van Eyk) NCRV maandag 04-10-1965

 

Reisverhaal van de dood, het (Peter Lotar - Ab van Eyk) NCRV maandag 27-09-1965

Rekenaar, de (Paul Wühr - Léon Povel) KRO vrijdag 17-12-1965

Revolutionair, de (Ernst Kein - Willem Tollenaar) KRO vrijdag 22-10-1965

Rijk iemand…, een (André Kuyten - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 16-12-1965

Ring met een rode steen, een (Rie Knegtmans - Emile Kellenaers) (10 delen) AVRO dinsdag 07-09-1965

Rit door de nacht (Karl Richard Tschon - Bert Dijkstra) AVRO zondag 04-04-1965

Robertus Nurks (Hildebrand (= Nicolaas Beets) - Wim Paauw) NCRV maandag 09-08-1965

Roi s’amuse, le (P.W. Franse - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 25-03-1965

Rumoer in Slaapdorp (Tonnie Verhoeven - Wim Quint) (2 delen) KRO dinsdag 07-12-1965

 

Schaduw, de (Michael Brett - Jan C. Hubert) VARA woensdag 10-03-1965

Seinpoort 94 (Joep Beke - Wim Quint) KRO dinsdag 09-11-1965

Sneeuw smelt…, de (Marie Luise Kaschnitz - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 28-01-1965

Spel van droom en werkelijkheid (J.L.G. Jarichs (= Olaf J. de Landell) - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 30-12-1965

Spiegel van Adelaïde, de (Wanda Maya - Bert Dijkstra) AVRO zondag 11-04-1965

Spiegel, de (André Kuyten - Coos Mulder) VPRO vrijdag 10-09-1965

Springstof voor het geheime leger (Rolf Petersen - Léon Povel) (2 delen) KRO zaterdag 09-10-1965

Staatsgeheim (Fritz Raab - Léon Povel) (3 delen) KRO zondag 14-03-1965

Stad der duizend doden, de (Frans Hoppenbrouwers - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 06-05-1965

Stedevaart (Peter van Gestel - Coos Mulder) VPRO vrijdag 15-10-1965

Steekproef, de (Siegfried Lenz - Bert Dijkstra) AVRO maandag 08-11-1965

Stemmen buiten de tijd (Hans Walter Bähr - Léon Povel) KRO zondag 02-05-1965

 

Talma’s dood (Alfred Polgar - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 14-01-1965

Te elfder ure (Peter Johnston - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 09-10-1965

Te midden van de wolven (Will Barnard - Wim Paauw) NCRV maandag 10-05-1965

Te oud voor ezeltje rijden (Rhys Adrian - Léon Povel) KRO vrijdag 15-01-1965

Teresa van Avila (1515-1582) (Jean-François Noël en Sophie Brunet - Léon Povel) KRO dinsdag 28-12-1965

Teun de jager (Hildebrand (= Nicolaas Beets) - Wim Paauw) NCRV maandag 12-07-1965

Tien yen (Shuntaro Tanikawa - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 04-12-1965

Tijmen Jacobsz. en de zee (G. Holle - Wim Paauw (4 delen) NCRV donderdag 25-03-1965

Tobias vraagt (Werner Gläser - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 29-05-1965

Tocht door de nacht, een (Sholem Asch - S. de Vries jr.) VARA woensdag 06-01-1965

Toppen der masten, de (P.H. Schröder - Frans Somers) NCRV zondag 31-01-1965

Tragisch lot, een (Miodrag Djurdjević - Johan de Meester) VARA woensdag 12-05-1965

Twee vingers tijd (Gerrit Pleiter - Ab van Eyk) NCRV maandag 20-12-1965

Tweede couvert, het (Charles Cordier - Bert Dijkstra) AVRO donderdag 14-10-1965

Tweede werkelijkheid, de (Dick Dreux - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 13-11-1965

 

Uitzicht op het park (Julia Mark - Dick van Putten) AVRO donderdag 23-12-1965

Uur oponthoud, een (Heinrich Böll - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 16-10-1965

 

Vago (André Kuyten - Bert Dijkstra) AVRO donderdag 01-04-1965

Valsspelers, de (Zvonimir Bajsić - Willem Tollenaar) KRO vrijdag 23-04-1965

Vandaag is genoeg (Lynne Reid Banks - Ab van Eyk) NCRV maandag 29-03-1965

Vergulde kaartenhuis, het (Peter Lotar - Ab van Eyk) NCRV maandag 15-11-1965

Verjaardagscadeau, het (Joep Beke - Wim Quint) KRO dinsdag 16-11-1965

Verlossende waarheid, de (Charles Cagle - Dick van Putten) AVRO maandag 05-04-1965

Vermoorde vijand, de (Jean Marsus - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 22-05-1965

Verterend verlangen (Carry van Bruggen (= Caroline Lea de Haan) - Wim Paauw) NCRV zondag 12-12-1965

Vier uit het doktershuis, de (Ru Capel - Wim Quint) (5 delen) KRO dinsdag 05-01-1965

Viisoara (Reynier Heskes - Willem Tollenaar) KRO zondag 24-01-1965

Volgend jaar géén Rivièra (Michael Brett - Bert Dijkstra) AVRO maandag 17-05-1965

Volk kijkt naar de televisie of De dood speelt rechtsbuiten, een (Horst Pillau - Bert Dijkstra) AVRO maandag 08-03-1965

Vraaggesprek met een ruimtevaarder (Henning Harms - Dick van Putten) AVRO zondag 28-11-1965

Vroeger had je nooit regen (Norman Smithson - Willem Tollenaar) KRO vrijdag 07-05-1965

Vrouw vermist! (Michael Dines - Jan C. Hubert) VARA woensdag 19-05-1965

 

Weet je wel… (André Kuyten - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 07-10-1965

Wereld van Barend Bargerbeer, de (Emile Lopez - Dick van Putten) (12 delen) AVRO zondag 07-02-1965

Wim, Woutertje en Hermien (Hans Andreus - Coos Mulder) (10 delen) VPRO vrijdag 08-01-1965

Witte ezeltje, het (Jenny Smelik-Keggen - Wim Quint) VARA zaterdag 25-12-1965

Witte waaier, de (Hugo von Hofmannsthal - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 23-02-1965

Wonderlijk gesprek, een (Muriel Spark - Bert Dijkstra) AVRO donderdag 07-01-1965

 

Zeven veulens, de (Jook Steenhoff - Wim Quint) KRO vrijdag 30-04-1965

Zielen op drift (Henk Sparreboom - Bert Dijkstra) AVRO maandag 26-07-1965

Zwarte ridder, de (Margreet Bruijn - Frans Somers) (5 delen) NCRV donderdag 14-01-1965

Zwarte tas, de (Jaap ter Haar - Ab van Eyk) (5 delen) NCRV donderdag 18-02-1965

Zweedse lucifer, de (Anton Tsjechov - Léon Povel) KRO vrijdag 03-12-1965

 

 

Schoolradio

 

VPRO Dertien reizen met Hendrik de Keyser (Henk van Kerkwijk - Johan Wolder) (13 delen)

woensdag 13-01-1965 1. In Rotterdam staat Erasmus

woensdag 20-01-1965 2. Het paleis op de Dam

woensdag 27-01-1965 3. Het Lelymonument van Mari Andriessen

woensdag 03-02-1965 4. Troelstra, een beeld van Hildo Krop

woensdag 10-02-1965 5. Bartje uit het boek gestapt

woensdag 17-02-1965 6. Een paardje van Vladimir de Vries

woensdag 24-02-1965 7. Aan het raadhuis van Kampen

woensdag 03-03-1965 8. Christiaan de Wet kijkt over de Hoge Veluwe

woensdag 10-03-1965 9. Hendrik van Veldeke, een dichter in Maastricht

woensdag 17-03-1965 10. Jeroen Bosch denkt aan duivels

woensdag 24-03-1965 11. Willibrord van Albert Termote

woensdag 31-03-1965 12. Een monument voor de watersnood

woensdag 07-04-1965 13. Een constructie van Gabo

 

VARA Tussen wind en water (Dick Dreux - Jan C. Hubert) (13 delen)

vrijdag 15-01-1965 1. Een schip in nood

vrijdag 22-01-1965 2. Een klein stoombootje

vrijdag 29-01-1965 3. Het Kanaal in

vrijdag 05-02-1965 4. Het waagstuk

vrijdag 12-02-1965 5. Schipbreuk

vrijdag 19-02-1965 6. Pietje is een woelwater

vrijdag 26-02-1965 7. Naar de Oostzee

vrijdag 05-03-1965 8. De grote reis

vrijdag 12-03-1965 9. Van punten en strepen

vrijdag 19-03-1965 10. Het waagstuk

vrijdag 26-03-1965 11. Schip zonder haven

vrijdag 02-04-1965 12. Loerend gevaar

vrijdag 09-04-1965 13. Houwen zo!

 

NCRV

maandag 18-01-1965 De Kopten (J. Tadema-Sporry - Ab van Eyk)

maandag 01-03-1965 De pieren van IJmuiden (Will Barnard - Wim Paauw)

maandag 29-03-1965 In slavernij weggevoerd (J. Tadema-Sporry - Wim Paauw)

maandag 12-04-1965 Sem, Cham en Jafeth (Will Barnard - Wim Paauw)

maandag 24-05-1965 Je bent niet alleen op de wereld (Henk Lokman - Ab van Eyk)

maandag 21-06-1965 Aardbevingen (Henk Lokman - Ab van Eyk)

maandag 05-07-1965 Vulkanen (Henk Lokman - Ab van Eyk)

maandag 12-07-1965 Cyclonen (Henk Lokman - Ab van Eyk)

maandag 13-09-1965 De vogeltrek (Henk Lokman - Wim Paauw)

maandag 27-09-1965 Vogelbescherming (Henk Lokman - Wim Paauw)

maandag 25-10-1965 De kwakzalver (Peter Ringoir en J.H. Ligterink - Johan Bodegraven)

maandag 22-11-1965 Het Verbond der Edelen (Will Barnard - Johan Wolder)

maandag 20-12-1965 De rat (Frédérice van Faassen - Ab van Eyk)

 

KRO Wereldoorlog 1940-1945 (Tom Bouws - Willem Tollenaar) (3 delen)

vrijdag 29-01-1965 1. Het portret van Frits

vrijdag 12-02-1965 2. Het portret van Henk

vrijdag 26-02-1965 3. Het portret van Johan

 

KRO

dinsdag 04-05-1965 Wandelaar, sta even stil (Will Barnard - Frans Evers)

 

AVRO Post uit verre landen (Louis Velleman - onbekend) (9 delen)

dinsdag 27-04-1965 1. Congo

dinsdag 04-05-1965 2. Israël

dinsdag 11-05-1965 3. Brazilië

dinsdag 18-05-1965 4. Indonesië

dinsdag 25-05-1965 5. Turkije

dinsdag 01-06-1965 6. Japan

dinsdag 15-06-1965 7. India

dinsdag 22-06-1965 8. Egypte

dinsdag 29-06-1965 9. Marokko

 

VPRO Tussen hemel en aarde (Gerton van Wageningen - Johan Wolder) (8 delen)

woensdag 28-04-1965 1. De zon komt op

woensdag 12-05-1965 2. Van maneschijn en nog wat

woensdag 19-05-1965 3. De aarde als planeet

woensdag 26-05-1965 4. De aarde van binnen

woensdag 02-06-1965 5. Wat is de dampkring?

woensdag 16-06-1965 6. Weerpraatje

woensdag 23-06-1965 7. Onweer

woensdag 30-06-1965 8. De aarde als magneet

 

AVRO De avonturen van Douwe Das (R. Corporaal - Dick van Putten) (5 delen)

maandag 31-05-1965 1. Douwe Das, kijk uit!

maandag 07-06-1965 2. Opgeruimd staat netjes

maandag 14-06-1965 3. Hallo, hier Douwe Das!

maandag 21-06-1965 4. Wie doet mee?

maandag 28-06-1965 5. Au!

 

KRO Beroemde Nederlandse schilders (Tom Bouws - Frans Evers)

vrijdag 18-06-1965 6. Breitner

 

KRO Van Drususgracht tot Europoort (Tom Bouws, Jook Steenhoff, Ben Rowold - Léon Povel) (12 delen)

vrijdag 10-09-1965 1. Marcus de koerier

vrijdag 24-09-1965 2. De Rode Zeevogels

vrijdag 22-10-1965 3. Klokken vertellen

vrijdag 19-11-1965 4. Meester Kelderman in actie

vrijdag 03-12-1965 5. Een echte Kenau

vrijdag 17-12-1965 6. Laurens Janszoon Coster

 

VPRO Grote voorgangers (Peter van Gestel - Johan Wolder (12 delen)

woensdag 22-09-1965 1. Winston Churchill

woensdag 29-09-1965 2. Charles Lindbergh

woensdag 06-10-1965 3. Mahatma Gandhi

woensdag 13-10-1965 4. Henry Ford

woensdag 20-10-1965 5. Roald Amundsen

woensdag 27-10-1965 6. Madame Curie

woensdag 10-11-1965 7. Alfred Nobel

woensdag 17-11-1965 8. David Livingstone

woensdag 24-11-1965 9. Abraham Lincoln

woensdag 01-12-1965 10. Willem de Zwijger

woensdag 08-12-1965 11. Marco Polo

woensdag 15-12-1965 12. Miguel de Cervantes

 

AVRO De zwervende poppenkast van Dibbussie Bulk (Agna Rudolph en R. Corporaal - Dick van Putten) (6 delen)

dinsdag 09-11-1965 1. Dibbussie Bulk, waar ga je heen?

dinsdag 16-11-1965 2. Pas op Dibbussie Bulk, er zijn grenzen

dinsdag 23-11-1965 3. Dibbussie Bulk gaat uit varen!

dinsdag 30-11-1965 4. Dibbussie Bulk is een heer in het verkeer

dinsdag 07-12-1965 5. Dibbussie Bulk van hooiberg en herberg

dinsdag 14-12-1965 6. Dibbussie Bulk, waar zit je nu?

 

 

Copyright Herman Van Cauwenberghe.

 

Bijgewerkt op 21 december 2017.