Nederlandse titelcatalogus / Hoorspeltitels Nederlandse Publieke Omroep 1966

Hoorspeltitels Nederlandse Publieke Omroep 1966

Namens Herman Van Cauwenberghe bij voorbaat dank voor uw medewerking.

 


Nederlandse Publieke Omroep 1966 exclusief herhalingen.

Voor de hoorspelen van de Schoolradio scrolt u naar beneden.

 

Achterdocht (Philip Levene - Dick van Putten) AVRO donderdag 14-04-1966

Alle bloemen bloeiden tegelijk (Janet McNeill - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 10-12-1966

Als de zeehonden roepen (Gerrit Pleiter - Ab van Eyk) NCRV maandag 21-02-1966

Als vrome christenen leven (Will Barnard - Wim Paauw) NCRV maandag 04-04-1966

Apocalyps (anoniem - Willem Tollenaar) KRO zaterdag 02-04-1966

Arendsoog (J. Nowee - Wim Quint) (13 delen) KRO vrijdag 14-01-1966

Avondverhaaltje (Herman Heijermans - Wim Paauw) NCRV maandag 18-07-1966

Avonturen van Douwe Das, de (R Corporaal en A. Rudolph - Dick van Putten) (5 delen) AVRO dinsdag 31-05-1966

Avonturen van Pinocchio (Carlo Collodi - Emile Kellenaers) (13 delen) AVRO dinsdag 08-02-1966

 

Baardschedel-idee, de (Wolfgang Hildesheimer - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 15-01-1966

Beslissing, de (E.H. Robertson - Wim Paauw) NCRV maandag 31-10-1966

Bevriende pleiters (Henry Cecil - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 28-06-1966

Bij de dood van een dronkaard (Stephen Grenfell - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 03-12-1966

Bob en Gijs op speurtocht in Hevelo (Rie Knegtmans - Emile Kellenaers) (12 delen) AVRO dinsdag 15-11-1966

Bocht, de (Tankred Dorst - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 27-12-1966

Boy Dudgeon (Ray Jenkins - Coos Mulder) VPRO vrijdag 13-05-1966

Buitenspel (Ephraim Kishon - Willem Tollenaar) KRO zaterdag 05-02-1966

 

Catherina Cornaro (Marie Luise Kaschnitz - Wim Paauw) NCRV maandag 07-02-1966

Celbezoeker, de (Andrew Garve - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 22-10-1966

Circusleeuw Khan prefereert groentesoep (Aldo Palazzeschi (=Aldo Giurlani) - Ab van Eyk) NCRV maandag 05-12-1966

Citadel, de (A.J. Cronin - Dick van Putten) (6 delen) AVRO dinsdag 04-10-1966

Coulissen (Horst Pillau - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 06-01-1966

Crispijn (Dieter Kühn - Johan de Meester) VARA zaterdag 17-12-1966

 

Dame die het misschien niet was, de (Fjodor Dostojevski - Léon Povel) KRO vrijdag 11-02-1966

Dame met de strohoed, de (Max Krell - Dick van Putten) AVRO donderdag 31-03-1966

Dame uit Carthago, de (Rochus Spiecker - Léon Povel) KRO zondag 30-10-1966

Dansles, de (Włodzimierz Odojewski - Willem Tollenaar) KRO zondag 27-11-1966

Dat arme kind (Max Gundermann - Johan Wolder) NCRV maandag 03-01-1966

Deur ging op slot, de (Karl Richard Tschon - Léon Povel) NCRV zaterdag 12-02-1966

Diner van Manus, ’t (Justus van Maurik - Johan Wolder) NCRV maandag 15-08-1966

Discoreis, de (onbekend - Wim Quint) KRO dinsdag 20-09-1966

Doodstraf op afbetaling, de (Janusz Krasinski - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 13-12-1966

Draadloze tele-narcose, een (Ephraim Kishon - Willem Tollenaar) KRO zaterdag 05-02-1966

Droevige geschiedenis, een (Anton Tsjechov - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 24-11-1966

Duel zonder einde (deel 2) (Peter Lotar - Ab van Eyk) NCRV maandag 24-01-1966

 

Echtscheidingsrechter, de (Miguel de Cervantes - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 21-04-1966

Eén plus één is drie (Tom Hegarty - Jan C. Hubert) VARA woensdag 16-11-1966

Einde van een vakantie, het (Peter van Gestel - Emile Kellenaers) AVRO vrijdag 10-06-1966

Episoden, de (Peter van Gestel - Bert Dijkstra) AVRO zondag 07-08-1966

Ernstig hoorspel, een (Joep Beke - Wim Quint) KRO dinsdag 05-04-1966

Explosie, een (Willem G. van Maanen - Coos Mulder) VPRO vrijdag 07-10-1966

 

Familie Leenhouts, de (P.J. Risseeuw - Wim Paauw) (30 delen) NCRV donderdag 13-10-1966

Film die afloopt, een (Michael Tophoff - Willem Tollenaar) KRO vrijdag 28-01-1966

Floriaan Geyer (Dick Dreux - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 26-02-1966

Fondant (Herman Heijermans - Wim Paauw) NCRV maandag 04-07-1966

 

Geboren om te kunnen zien (Peter Lotar - Ab van Eyk) NCRV maandag 21-03-1966

Gedicht, het (Peter van Gestel - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 07-04-1966

Geen partij voor tevredenen (Jan Moraal - Dick van Putten) AVRO donderdag 17-03-1966

Geheimzinnige vreemdeling, de (Tonnie Verhoeven - Wim Quint) (8 delen) KRO dinsdag 04-01-1966

Geld is duur (Karlheinz Knuth - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 25-06-1966

Geluk… niets dan geluk (Yvonne Keuls - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 10-11-1966

Gevaarlijke splitsing (Joop Spit - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 08-12-1966

Gezant, de (Siegfried Lenz - Johan de Meester) VARA zaterdag 19-03-1966

Glimlach van juffouw Segerius, de (Juliette Nieweg - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 29-01-1966

Grote race, de (Allen Andrews - Johan Wolder) (10 delen) NCRV donderdag 01-09-1966

 

Handtekeningen uit de nor (Detlev Müller - Léon Povel) KRO zaterdag 22-01-1966

Heer zoekt kennismaking (Eduard König - Léon Povel) KRO donderdag 10-03-1966

Hemel van kranen (Gerrit Pleiter - Ab van Eyk) NCRV maandag 19-12-1966

Herman en Dorothea (Johann Wolfgang Goethe - Ab van Eyk) NCRV maandag 07-11-1966

Hij die tweemaal geboren werd (Andrzej Mularczyk - Ab van Eyk) NCRV maandag 06-06-1966

Hoed, de (Flannery O’Connor - Willem Tollenaar) KRO zondag 25-12-1966

Honderd worden (Toos Staalman - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 22-12-1966

Huis des aanstoots, het (Hugo Loetscher - Ad Löbler) VARA zaterdag 29-10-1966

Hulp aan twee bejaarden (Jules de Leeuwe - Ab van Eyk) NCRV maandag 10-10-1966

 

Ieder zijn zin (Dick Dreux en Jan C. Hubert - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 01-01-1966

In alle vriendschap (François Billetdoux - Coos Mulder) VPRO vrijdag 21-01-1966

In de doolhof van de trouw (Miklós Gyárfás - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 15-10-1966

Interlandwedstrijd, de (Jean Thibaudeau - Léon Povel) KRO dinsdag 18-10-1966

 

Jaco en het brood (Gérard van Kalmthout - Willem Tollenaar) KRO zondag 06-11-1966

 

Kastijding, de (Barry Bermange - Léon Povel) KRO vrijdag 25-03-1966

Keerpunt, het (Peter van Gestel - Johan Wolder) NCRV maandag 07-03-1966

Kleine komedie (P.W. Franse - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 08-12-1966

Koopjes van de week (H.A. Wrenn - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 12-03-1966

Kosmonaut in nood (Werner Illing - Dick van Putten) AVRO donderdag 10-11-1966

Kozakken of Waar is uw broeder Abel, de (Edzard Schaper - Léon Povel) KRO vrijdag 14-01-1966

Kruikje van Istanboel, het (Jerry Williams - Emile Kellenaers) (10 delen) AVRO dinsdag 10-05-1966

 

Laat je niet kisten (Kenneth Bird - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 09-08-1966

Lanseloet van Denemarken (anoniem - Johan de Meester) VARA zaterdag 07-05-1966

Lappenla, de (Marianne Colijn - Ab van Eyk) NCRV maandag 26-12-1966

Late aardbeien (O. Henry - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 13-01-1966

Late brief, de (Anny Matti en Wim Spekking - Léon Povel) KRO zaterdag 07-05-1966

Leven en sterven van de heer Kaufmann (Jules de Leeuwe - Ab van Eyk) NCRV maandag 28-03-1966

Lifter, de (André Kuyten - Wim Bary) AVRO zondag 10-07-1966

Lijden van Onze Heer Jezus Christus, het (François Mauriac - Léon Povel) KRO vrijdag 08-04-1966

Lijk in ruim II, het (Howard Mason - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 12-02-1966

Lunchroom-juffrouw (Herman Heijermans - onbekend) NCRV maandag 20-06-1966

 

Mag ik mij even voorstellen? Mijn naam is Cox I (Rolf Becker en Alexandra Becker - Dick van Putten) (6 delen) AVRO zondag 08-05-1966

Magische kogel, de (Peter Lotar - Ab van Eyk) NCRV maandag 23-05-1966

Man die de voetbalpool won, de (Geoffrey Hubbard - Léon Povel) KRO zaterdag 29-01-1966

Man met de misvormde lip, de (Arthur Conan Doyle - Léon Povel) KRO zaterdag 19-02-1966

Man van kamer B, de (Philip Levene - Léon Povel) KRO dinsdag 05-07-1966

Marco Polo (Peter van Gestel - Johan Wolder) (15 delen) NCRV donderdag 06-10-1966

Marie Celeste, het verlaten schip (Ingrid Bachér - Kommer Kleijn) AVRO zondag 24-07-1966

Marsmuziek voor Helmuth (Dick Dreux - Dick van Putten) AVRO donderdag 28-04-1966

Martelaarschap van Pjotr Ohey, het (Sławomir Mrożek - Dick van Putten) AVRO donderdag 22-12-1966

Maurice Maeterlinck (Pauline Bentley - Coos Mulder) VPRO vrijdag 09-09-1966

Mejuffrouw Marohn (Ken Kaska - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 23-04-1966

Mensen achter glas (Maggie Ross - Coos Mulder) VPRO vrijdag 23-09-1966

Met deze kroon gebeurt niets (Arthur Conan Doyle - Léon Povel) KRO zaterdag 14-05-1966

Met een neuslengte (Arthur Conan Doyle - Léon Povel) KRO zaterdag 08-01-1966

Met vijf man bridgen (Michal Tonecki - Léon Povel) KRO zondag 04-12-1966

Mira (Tine Feith - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 24-11-1966

Monoloog (Wolfgang Hildesheimer - Léon Povel) KRO vrijdag 22-04-1966

Moord in coupé 7 (Kenneth Bird - Dick van Putten) AVRO dinsdag 15-11-1966

Moord onder vaklui (Philip Levene - Ad Löbler) VARA zaterdag 11-06-1966

Moord op de agenda (E. Eynon Evans - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 05-11-1966

Morgen komt een nieuwe dag (Michael Jacot - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 19-02-1966

Muziekkenners (Justus van Maurik - Wim Paauw) NCRV maandag 29-08-1966

 

Nacht na de première, de (Rolf Petersen - Léon Povel) (3 delen) KRO zondag 02-10-1966

Napoleon in Rotterdam (W.F. Lichtenauer - Dick van Putten) AVRO donderdag 26-05-1966

Niet allen keren terug (Peter M. Thouet - Dick van Putten) AVRO donderdag 03-02-1966

Niets bijzonders (Jens Rehn - Dick van Putten) AVRO donderdag 03-03-1966

Nieuwe man op de brug, een (Maisie Mosco - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 22-01-1966

 

Onder de hemel van Tokio (Tatsuo Nakai - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 27-01-1966

Ontvoering van dokter Madeleine Berton, de (Rolf Petersen - Willem Tollenaar) (2 delen) KRO zaterdag 26-02-1966

Onzichtbare vijand, de (Peter Lotar - Ab van Eyk) NCRV maandag 25-04-1966

Ooggetuige, de (John Lucarotti - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 21-05-1966

Op een morgen (André Kuyten - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 24-03-1966

Op leven en dood (Henk van Kerkwijk - Coos Mulder) VPRO vrijdag 02-12-1966

Opdracht, de (Wolfgang Kirchner - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 04-06-1966

Operatie Mallemolen (Leo Goldman - Léon Povel) KRO zondag 18-12-1966

Oponthoud (Paul Hengge - Léon Povel) KRO zondag 23-10-1966

Opstanding, de (William Butler Yeats - Willem Tollenaar) KRO zaterdag 09-04-1966

Opvolger van Ngolo, de (John van der Steen - Johan Wolder) NCRV maandag 09-05-1966

Oude jongejuffrouw, een (Justus van Maurik - Johan Wolder) NCRV maandag 01-08-1966

Over de berg (Toos Staalman - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 10-02-1966

 

Papegaai uit Isfahan, de (Friedrich Feld - Wim Quint) (12 delen) KRO zondag 02-10-1966

Parel (Jerzy Krzyszton - Léon Povel) KRO zondag 11-12-1966

Paul Vlaanderen en het Milbourne-mysterie (Francis Durbridge - Dick van Putten) (6 delen) AVRO zondag 02-01-1966

Peenhaar (Jules Renard - Johan de Meester) VARA zaterdag 12-11-1966

Pim en de kunstkip (Wim Meuldijk - Wim Quint) (10 delen) KRO zondag 06-03-1966

Politie, de (Sławomir Mrożek - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 29-11-1966

Portret met wekker (Arden Winch - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 17-05-1966

Preek, de (Peter Redgrove - Coos Mulder) VPRO vrijdag 18-02-1966

Profeet Jeremia, de (anoniem - Willem Tollenaar) KRO zaterdag 12-03-1966

 

Rafael (André Kuyten - Johan Wolder) NCRV maandag 12-12-1966

Rapport over Zyskar (Detlev Müller - Léon Povel) KRO zaterdag 15-01-1966

Reclamepatiënt, de (Leo Goldman - Léon Povel) KRO zondag 18-12-1966

Reis naar Amalfi, de (Gertrud Fussenegger - Bert Dijkstra) AVRO donderdag 20-01-1966

Requiem voor Theresienstadt (Josef Bor - Wim Paauw) NCRV maandag 02-05-1966

Ronker-contact, het (Jan Apon - Dick van Putten) AVRO donderdag 27-10-1966

Rover en prinses (Detlev Müller - Willem Tollenaar) KRO zaterdag 01-01-1966

Rübezahl, de reus uit het Reuzengebergte (Margreet Bruijn - Emile Kellenaers) (10 delen) AVRO dinsdag 06-09-1966

 

Sabeth of De zwartgerokte gasten (Günter Eich - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 01-11-1966 (Remake)

Schacht, de (André Kuyten - Johan Wolder) NCRV maandag 28-11-1966

Schoenen (R. van Bedem - Wim Quint) KRO dinsdag 08-03-1966

Simon Tover (Otto Dijk - Ab van Eyk) (2 delen) NCRV maandag 14-11-1966

Sinterklaas is zijn stoomboot kwijt (Ad van Seijen - Theo Stokkink) KRO dinsdag 29-11-1966

Sluit je ogen, sluit je ogen af… (Yvonne Keuls - Emile Kellenaers) AVRO vrijdag 27-05-1966

Sneltrein naar Santiago (Isidora Aguirre - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 24-02-1966

Sotternie van den buskenblazer, de (anoniem - Johan de Meester) VARA zaterdag 07-05-1966

Spel op leven en dood (Marran Gosov (= Tzvetan Marangosoff) - Léon Povel) KRO dinsdag 15-11-1966

Spel van de zee (Andries Poppe - Frans Roggen) NCRV maandag 16-05-1966

Spel van twee druppels water, een (Karl Wittlinger - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 08-10-1966

Spelen met woorden (Heleen Duprée - Emile Kellenaers) (3 delen) AVRO donderdag 13-10-1966

Spelers van Brugge, de (Will Barnard - Johan Wolder) (10 delen) NCRV donderdag 21-04-1966

Spook van Abercragghie, het (Dick Dreux - Dick van Putten) (6 delen) AVRO dinsdag 22-11-1966

Steek maar van wal, kapitein (Henk Lokman - Johan Wolder (10 delen) NCRV donderdag 03-02-1966

Stem van hun meester, de (Erich Landgrebe - Bert Dijkstra) AVRO donderdag 09-06-1966

Stemmen uit het verleden (Rosemary Timperley - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 18-06-1966

Stranitzky en de nationale held (Friedrich Dürrenmatt - Dick van Putten) AVRO donderdag 13-10-1966

 

Tartarenwoestijn, de (Dino Buzzati - Willem Tollenaar) KRO vrijdag 11-03-1966

Techniek van de leugen, de (Ben W. Kopps - Johan Wolder) NCRV maandag 28-02-1966

Tehura of het leven van Paul Gauguin (André Kuyten - Johan Wolder) NCRV maandag 03-10-1966

Teken van tegenspraak (Dieter Kühn - Coos Mulder) VPRO vrijdag 02-12-1966

Tijd om naar bed te gaan (P.W. Franse - Emile Kellenaers) AVRO vrijdag 24-06-1966

Twaalf gezworenen (Reginald Rose - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 08-01-1966

Twee onder één kap (David Turner - Jan C. Hubert) (2 delen) VARA zaterdag 09-04-1966

 

Unvollendete, der (Peter Hirche - Coos Mulder) VPRO vrijdag 18-03-1966

 

Vader, de (Rolf Becker - Johan Wolder) NCRV maandag 17-10-1966

Van mond tot oor (Will Barnard - Wim Paauw) (9 delen) NCRV zondag 09-01-1966

Vandaag is genoeg (Lynne Reid Banks - Ab van Eyk) NCRV woensdag 03-08-1966 (Remake)

Verboden zone (Dieter Kühn - Willem Tollenaar) KRO zaterdag 23-04-1966

Verkeerd verbonden (Norman Edwards - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 05-02-1966

Verre reis van Johnny Rew, de (Anne Barrett - Wim Quint) (9 delen) KRO zondag 02-01-1966

Verzot op sinaasappels (Karl Richard Tschon - Dick van Putten) AVRO zondag 26-06-1966

Voet tussen de deur, een (Jill Hyem - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 05-03-1966

Volmaakte moord, de (Marcel Dubois - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 28-05-1966

Vooravond van het feest, de (Klaus Fischer - Rob Geraerds) AVRO donderdag 07-07-1966

Vrienden van onze vrienden, de (Jean Marsus - Johan Wolder) NCRV maandag 18-04-1966

Vrijgezel, de (Ivan Toergenjev - Willem Tollenaar) KRO vrijdag 25-02-1966

 

Wat u maar wilt (Ephraim Kishon - Willem Tollenaar) KRO zaterdag 05-02-1966

Water, het (Yvonne Keuls - Ab van Eyk) NCRV donderdag 29-12-1966

Weekend in Tamesby (Dick Dreux - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 26-03-1966

Wie een kuil graaft… (Andrew Sachs - Léon Povel) KRO zaterdag 16-04-1966

Windeieren (Jan de Vries - Wim Paauw) (4 delen) NCRV donderdag 26-05-1966

Witte roos, de (Klaas Smelik - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 13-09-1966

 

Zeer bijzonder sap, een (Peter Lotar - Ab van Eyk) NCRV maandag 11-07-1966

Zeil in zicht (Dick Dreux - Bert Dijkstra) (6 delen) AVRO zondag 27-02-1966

Zoenoffer, het (Yoseph Bar-Yoseph - Dick Scheffer) KRO dinsdag 04-10-1966

Zuster Henriëtte (Hermann Kesser - Coos Mulder) VPRO vrijdag 04-11-1966

Zwijgende dorp, het (Ernst Schnabel - Bert Dijkstra) AVRO donderdag 12-05-1966

 

 

Schoolradio

 

VPRO Per trekschuit en trein I. De ontvoering uit "De Swaan" (Henk van Kerkwijk - Coos Mulder) (6 delen)

woensdag 12-01-1966 1. De ontvoering

woensdag 19-01-1966 2. Ontsnapt

woensdag 26-01-1966 3. In de boogjes

woensdag 02-02-1966 4. Mee met de Hessen

woensdag 09-02-1966 5. Trekschuit en snuifmolen

woensdag 16-02-1966 6. Logeren in Amsterdam

 

VPRO Per trekschuit en trein II. Jasper Beek reist niet alleen (Henk van Kerkwijk - Coos Mulder) (6 delen)

woensdag 23-02-1966 1. Uit de trein gezet

woensdag 02-03-1966 2. Ballon en schip

woensdag 09-03-1966 3. Drenkelingen vallen uit de lucht

woensdag 16-03-1966 4. Een vlot gestrikt dasje

woensdag 23-03-1966 5. Uit het dorp gejaagd

woensdag 30-03-1966 6. Portretten maken in Groningen

 

KRO Van Drususgracht tot Europoort (Ben Rowold, Jook Steenhoff, Tom Bouws - Frans Evers) (12 delen)

vrijdag 14-01-1966 7. Een barre tocht

vrijdag 28-01-1966 8. Een lenzenslijper ontdekt nieuw leven

vrijdag 11-02-1966 9. Een rariteitenkabinet

vrijdag 25-02-1966 10. Het ijzeren paard

vrijdag 25-03-1966 11. Stuurloos

vrijdag 22-04-1966 12. De gouden plak

 

NCRV

woensdag 19-01-1966 Vrijetijdsbesteding (Flip van der Schalie - Johan Wolder)

maandag 31-01-1966 China nu (J. Tadema-Sporry - Johan Wolder) (2 delen)

woensdag 02-02-1966 Vormen en manieren (Flip van der Schalie - Johan Wolder)

woensdag 02-03-1966 Heelkunde (Will Barnard - Wim Paauw)

woensdag 14-03-1966 Suriname nu, 2 (Henk Lokman - Johan Wolder)

woensdag 16-03-1966 Verplegen, vak en roeping (Frédérice van Faassen - Ab van Eyk) (2 delen)

maandag 28-03-1966 Zo werkt een kunstschilder (Will Barnard - Ab van Eyk)

maandag 09-05-1966 Ossip Zadkine (onbekend - Johan Wolder) (2 delen)

maandag 23-05-1966 Tussen twee wereldoorlogen (Will Barnard - Johan Wolder) (3 delen)

maandag 26-09-1966 Het onbekende Zuydtland (Peter H. Ringoir - Johan Wolder) (2 delen)

maandag 10-10-1966 Australië nu (Henk Lokman - Johan Wolder)

maandag 07-11-1966 Vreemde vogels (Will Barnard - Johan Wolder) (2 delen)

maandag 05-12-1966 De bisschop van Myra (onbekend - Johan Wolder)

maandag 19-12-1966 De Goede Herder (Will Barnard - Johan Wolder)

 

KRO

vrijdag 20-05-1966 Jacob van Campen (Thom Brouns - Frans Evers)

 

VARA Vijf wereldsteden (Niek van den Boezem, A. Viruly - Coos Mulder) (5 delen)

woensdag 01-06-1966 1. Amsterdam

woensdag 08-06-1966 2. Parijs

woensdag 15-06-1966 3. Londen

woensdag 22-06-1966 4. Rome

woensdag 29-06-1966 5. New York

 

VARA Klopjacht langs de kust (A.D. Hildebrand - onbekend) (6 delen)

vrijdag 23-09-1966 1. Narvik

vrijdag 30-09-1966 2. Hamburg

vrijdag 07-10-1966 3. Rotterdam

vrijdag 14-10-1966 4. Antwerpen

vrijdag 21-10-1966 5. La Rochelle

vrijdag 28-10-1966 6. Genua

 

AVRO Geschiedenis met Dibbussie Bulk (R. Corporaal - Emile Kellenaers) (6 delen)

dinsdag 27-09-1966 1. Dibbussie Bulk mist Joepie Gijn

dinsdag 04-10-1966 2. Dibbusie heeft heimwee

dinsdag 11-10-1966 3. Dibbussie een schatgraver?

dinsdag 18-10-1966 4. Dibbussie Bulk in het museum

dinsdag 25-10-1966 5. Dibbussie Bulk op het feest

dinsdag 08-11-1966 6. Dibbussie vertelt

 

VPRO Legenden uit de Lage Landen (Jan Apon - Coos Mulder) (6 delen)

woensdag 09-11-1966 1. Den draak steken

woensdag 16-11-1966 2. Het slot van Valkenburg

woensdag 23-11-1966 3. Het zeemeerminnetje van Edam

woensdag 30-11-1966 4. Het vrouwtje van Stavoren

woensdag 07-12-1966 5. De vliegende Hollander

woensdag 14-12-1966 6. Op zoek naar de legende

 

AVRO We kunnen ze niet missen (Henk Lokman - Emile Kellenaers) (5 delen)

dinsdag 15-11-1966 1. De boer

dinsdag 22-11-1966 2. De koopman

dinsdag 29-11-1966 3. De zeeman

dinsdag 06-12-1966 4. De artiest

dinsdag 13-12-1966 5. De rechter

 

KRO Het sprokkelvrouwtje vertelt (Marga Kerklaan - Frans Evers) (6 delen)

dinsdag 18-10-1966 1. Het vreemde avontuur van Timmetje muis

 

KRO en NCRV

maandag 24-10-1966 De weg naar een bebouwde kom (Harry Scholten - Frans Evers)

 

 

Copyright Herman Van Cauwenberghe.

 

Bijgewerkt op 27 oktober 2017.