Nederlandse titelcatalogus / Hoorspeltitels NPO 1966

Hoorspeltitels NPO 1966

De titelcatalogus verstrekt, voor zover te achterhalen: de titel van het hoorspel; de auteur; de regisseur; bij series het aantal delen; de omroep; uitzenddag en uitzenddatum.

Nederlandse Publieke Omroep 1966 exclusief herhalingen.

Voor de hoorspelen van de Schoolradio scrolt u naar beneden.

Achterdocht (Philip Levene - Dick van Putten) AVRO donderdag 14-04-1966

Alle bloemen bloeiden tegelijk (Janet McNeill - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 10-12-1966

Als de zeehonden roepen (Gerrit Pleiter - Ab van Eyk) NCRV maandag 21-02-1966

Als vrome christenen leven (Will Barnard - Wim Paauw) NCRV maandag 04-04-1966

Apocalyps (anoniem - Willem Tollenaar) KRO zaterdag 02-04-1966

Arendsoog (J. Nowee - Wim Quint) (13 delen) KRO vrijdag 14-01-1966

Avondverhaaltje (Herman Heijermans - Wim Paauw) NCRV maandag 18-07-1966

Avonturen van Douwe Das, De (R Corporaal en A. Rudolph - Dick van Putten) (5 delen) AVRO dinsdag 31-05-1966

Avonturen van Pinokkio (Carlo Collodi - Emile Kellenaers) (13 delen) AVRO dinsdag 08-02-1966

Baardschedel-idee, De (Wolfgang Hildesheimer - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 15-01-1966

Beslissing, De (E.H. Robertson - Wim Paauw) NCRV maandag 31-10-1966

Bevriende pleiters (Henry Cecil - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 28-06-1966

Bij de dood van een dronkaard (Stephen Grenfell - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 03-12-1966

Bob en Gijs op speurtocht in Hevelo (Rie Knegtmans - Emile Kellenaers) (12 delen) AVRO dinsdag 15-11-1966

Bocht, De (Tankred Dorst - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 27-12-1966

Boy Dudgeon (Ray Jenkins - Coos Mulder) VPRO vrijdag 13-05-1966

Buitenspel (Ephraim Kishon - Willem Tollenaar) KRO zaterdag 05-02-1966

Catherina Cornaro (Marie Luise Kaschnitz - Wim Paauw) NCRV maandag 07-02-1966

Celbezoeker, De (Andrew Garve - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 22-10-1966

Circusleeuw Khan prefereert groentesoep (Aldo Palazzeschi (=Aldo Giurlani) - Ab van Eyk) NCRV maandag 05-12-1966

Citadel, De (A.J. Cronin - Dick van Putten) (6 delen) AVRO dinsdag 04-10-1966

Coulissen (Horst Pillau - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 06-01-1966

Crispijn (Dieter Kühn - Johan de Meester) VARA zaterdag 17-12-1966

Dame die het misschien niet was, De (Fjodor Dostojevski - Léon Povel) KRO vrijdag 11-02-1966

Dame met de strohoed, De (Max Krell - Dick van Putten) AVRO donderdag 31-03-1966

Dame uit Carthago, De (Rochus Spiecker - Léon Povel) KRO zondag 30-10-1966

Dansles, De (Włodzimierz Odojewski - Willem Tollenaar) KRO zondag 27-11-1966

Dat arme kind (Max Gundermann - Johan Wolder) NCRV maandag 03-01-1966

Deur ging op slot, De (Karl Richard Tschon - Léon Povel) NCRV zaterdag 12-02-1966

Diner van Manus, 't (Justus van Maurik - Johan Wolder) NCRV maandag 15-08-1966

Discoreis, De (onbekend - Wim Quint) KRO dinsdag 20-09-1966

Doodstraf op afbetaling, De (Janusz Krasinski - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 13-12-1966

Draadloze tele-narcose, Een (Ephraim Kishon - Willem Tollenaar) KRO zaterdag 05-02-1966

Droevige geschiedenis, Een (Anton Tsjechov - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 24-11-1966

Duel zonder einde (deel 2) (Peter Lotar - Ab van Eyk) NCRV maandag 24-01-1966

Echtscheidingsrechter, De (Miguel de Cervantes - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 21-04-1966

Eén plus één is drie (Tom Hegarty - Jan C. Hubert) VARA woensdag 16-11-1966

Einde van een vakantie, Het (Peter van Gestel - Emile Kellenaers) AVRO vrijdag 10-06-1966

Episoden, De (Peter van Gestel - Bert Dijkstra) AVRO zondag 07-08-1966

Ernstig hoorspel, Een (Joep Beke - Wim Quint) KRO dinsdag 05-04-1966

Explosie, Een (Willem G. van Maanen - Coos Mulder) VPRO vrijdag 07-10-1966

Familie Leenhouts, De (P.J. Risseeuw - Wim Paauw) (30 delen) NCRV donderdag 13-10-1966

Film die afloopt, Een (Michael Tophoff - Willem Tollenaar) KRO vrijdag 28-01-1966

Floriaan Geyer (Dick Dreux - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 26-02-1966

Fondant (Herman Heijermans - Wim Paauw) NCRV maandag 04-07-1966

Geboren om te kunnen zien (Peter Lotar - Ab van Eyk) NCRV maandag 21-03-1966

Gedicht, Het (Peter van Gestel - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 07-04-1966

Geen partij voor tevredenen (Jan Moraal - Dick van Putten) AVRO donderdag 17-03-1966

Geheimzinnige vreemdeling, De (Tonnie Verhoeven - Wim Quint) (8 delen) KRO dinsdag 04-01-1966

Geld is duur (Karlheinz Knuth - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 25-06-1966

Geluk… niets dan geluk (Yvonne Keuls - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 10-11-1966

Gevaarlijke splitsing (Joop Spit - Kommer Kleijn) AVRO donderdag 08-12-1966

Gezant, De (Siegfried Lenz - Johan de Meester) VARA zaterdag 19-03-1966

Glimlach van juffouw Segerius, De (Juliette Nieweg - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 29-01-1966

Grote race, De (Allen Andrews - Johan Wolder) (10 delen) NCRV donderdag 01-09-1966

Handtekeningen uit de nor (Detlev Müller - Léon Povel) KRO zaterdag 22-01-1966

Heer zoekt kennismaking (Eduard König - Léon Povel) KRO donderdag 10-03-1966

Hemel van kranen (Gerrit Pleiter - Ab van Eyk) NCRV maandag 19-12-1966

Herman en Dorothea (Johann Wolfgang Goethe - Ab van Eyk) NCRV maandag 07-11-1966

Hij die tweemaal geboren werd (Andrzej Mularczyk - Ab van Eyk) NCRV maandag 06-06-1966

Hoed, De (Flannery O'Connor - Willem Tollenaar) KRO zondag 25-12-1966

Honderd worden (Toos Staalman - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 22-12-1966

Huis des aanstoots, Het (Hugo Loetscher - Ad Löbler) VARA zaterdag 29-10-1966

Hulp aan twee bejaarden (Jules de Leeuwe - Ab van Eyk) NCRV maandag 10-10-1966

Ieder zijn zin (Dick Dreux en Jan C. Hubert - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 01-01-1966

In alle vriendschap (François Billetdoux - Coos Mulder) VPRO vrijdag 21-01-1966

In de doolhof van de trouw (Miklós Gyárfás - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 15-10-1966

Interlandwedstrijd, De (Jean Thibaudeau - Léon Povel) KRO dinsdag 18-10-1966

Jaco en het brood (Gérard van Kalmthout - Willem Tollenaar) KRO zondag 06-11-1966

Kastijding, De (Barry Bermange - Léon Povel) KRO vrijdag 25-03-1966

Keerpunt, Het (Peter van Gestel - Johan Wolder) NCRV maandag 07-03-1966

Kleine komedie (P.W. Franse - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 08-12-1966

Koopjes van de week (H.A. Wrenn - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 12-03-1966

Kosmonaut in nood (Werner Illing - Dick van Putten) AVRO donderdag 10-11-1966

Kozakken of Waar is uw broeder Abel, De (Edzard Schaper - Léon Povel) KRO vrijdag 14-01-1966

Kruikje van Istanboel, Het (Jerry Williams - Emile Kellenaers) (10 delen) AVRO dinsdag 10-05-1966

Laat je niet kisten (Kenneth Bird - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 09-08-1966

Lanseloet van Denemerken (anoniem - Johan de Meester) VARA zaterdag 07-05-1966

Lappenla, De (Marianne Colijn - Ab van Eyk) NCRV maandag 26-12-1966

Late aardbeien (O. Henry - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 13-01-1966

Late brief, De (Anny Matti en Wim Spekking - Léon Povel) KRO zaterdag 07-05-1966

Leven en sterven van de heer Kaufmann (Jules de Leeuwe - Ab van Eyk) NCRV maandag 28-03-1966

Lifter, De (André Kuyten - Wim Bary) AVRO zondag 10-07-1966

Lijden van Onze Heer Jezus Christus, Het (François Mauriac - Léon Povel) KRO vrijdag 08-04-1966

Lijk in ruim II, Het (Howard Mason - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 12-02-1966

Lunchroom-juffrouw (Herman Heijermans - onbekend) NCRV maandag 20-06-1966

Mag ik mij even voorstellen? Mijn naam is Cox I (Rolf Becker en Alexandra Becker - Dick van Putten) (6 delen) AVRO zondag 08-05-1966

Magische kogel, De (Peter Lotar - Ab van Eyk) NCRV maandag 23-05-1966

Man die de voetbalpool won, De (Geoffrey Hubbard - Léon Povel) KRO zaterdag 29-01-1966

Man met de misvormde lip, De (Arthur Conan Doyle - Léon Povel) KRO zaterdag 19-02-1966

Man van kamer B, De (Philip Levene - Léon Povel) KRO dinsdag 05-07-1966

Marco Polo (Peter van Gestel - Johan Wolder) (15 delen) NCRV donderdag 06-10-1966

Marie Celeste, Het verlaten schip (Ingrid Bachér - Kommer Kleijn) AVRO zondag 24-07-1966

Marsmuziek voor Helmuth (Dick Dreux - Dick van Putten) AVRO donderdag 28-04-1966

Martelaarschap van Pjotr Ohey, Het (Sławomir Mrożek - Dick van Putten) AVRO donderdag 22-12-1966

Maurice Maeterlinck (Pauline Bentley - Coos Mulder) VPRO vrijdag 09-09-1966

Mejuffrouw Marohn (Ken Kaska - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 23-04-1966

Mensen achter glas (Maggie Ross - Coos Mulder) VPRO vrijdag 23-09-1966

Met deze kroon gebeurt niets (Arthur Conan Doyle - Léon Povel) KRO zaterdag 14-05-1966

Met een neuslengte (Arthur Conan Doyle - Léon Povel) KRO zaterdag 08-01-1966

Met vijf man bridgen (Michal Tonecki - Léon Povel) KRO zondag 04-12-1966

Mira (Tine Feith - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 24-11-1966

Monoloog (Wolfgang Hildesheimer - Léon Povel) KRO vrijdag 22-04-1966

Moord in coupé 7 (Kenneth Bird - Dick van Putten) AVRO dinsdag 15-11-1966

Moord onder vaklui (Philip Levene - Ad Löbler) VARA zaterdag 11-06-1966

Moord op de agenda (E. Eynon Evans - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 05-11-1966

Morgen komt een nieuwe dag (Michael Jacot - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 19-02-1966

Muziekkenners (Justus van Maurik - Wim Paauw) NCRV maandag 29-08-1966

Nacht na de première, De (Rolf Petersen - Léon Povel) (3 delen) KRO zondag 02-10-1966

Napoleon in Rotterdam (W.F. Lichtenauer - Dick van Putten) AVRO donderdag 26-05-1966

Niet allen keren terug (Peter M. Thouet - Dick van Putten) AVRO donderdag 03-02-1966

Niets bijzonders (Jens Rehn - Dick van Putten) AVRO donderdag 03-03-1966

Nieuwe man op de brug, Een (Maisie Mosco - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 22-01-1966

Onder de hemel van Tokio (Tatsuo Nakai - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 27-01-1966

Ontvoering van dokter Madeleine Berton, De (Rolf Petersen - Willem Tollenaar) (2 delen) KRO zaterdag 26-02-1966

Onzichtbare vijand, De (Peter Lotar - Ab van Eyk) NCRV maandag 25-04-1966

Ooggetuige, De (John Lucarotti - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 21-05-1966

Op een morgen (André Kuyten - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 24-03-1966

Op leven en dood (Henk van Kerkwijk - Coos Mulder) VPRO vrijdag 02-12-1966

Opdracht, De (Wolfgang Kirchner - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 04-06-1966

Operatie Mallemolen (Leo Goldman - Léon Povel) KRO zondag 18-12-1966

Oponthoud (Paul Hengge - Léon Povel) KRO zondag 23-10-1966

Opstanding, De (William Butler Yeats - Willem Tollenaar) KRO zaterdag 09-04-1966

Opvolger van Ngolo, De (John van der Steen - Johan Wolder) NCRV maandag 09-05-1966

Oude jongejuffrouw, Een (Justus van Maurik - Johan Wolder) NCRV maandag 01-08-1966

Over de berg (Toos Staalman - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 10-02-1966

Papegaai uit Isfahan, De (Friedrich Feld - Wim Quint) (12 delen) KRO zondag 02-10-1966

Parel (Jerzy Krzyszton - Léon Povel) KRO zondag 11-12-1966

Paul Vlaanderen en het Milbourne-mysterie (Francis Durbridge - Dick van Putten) (6 delen) AVRO zondag 02-01-1966

Peenhaar (Jules Renard - Johan de Meester) VARA zaterdag 12-11-1966

Pim en de kunstkip (Wim Meuldijk - Wim Quint) (10 delen) KRO zondag 06-03-1966

Politie, De (Sławomir Mrożek - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 29-11-1966

Portret met wekker (Arden Winch - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 17-05-1966

Preek, De (Peter Redgrove - Coos Mulder) VPRO vrijdag 18-02-1966

Profeet Jeremia, De (anoniem - Willem Tollenaar) KRO zaterdag 12-03-1966

Rafael (André Kuyten - Johan Wolder) NCRV maandag 12-12-1966

Rapport over Zyskar (Detlev Müller - Léon Povel) KRO zaterdag 15-01-1966

Reclamepatiënt, De (Leo Goldman - Léon Povel) KRO zondag 18-12-1966

Reis naar Amalfi, De (Gertrud Fussenegger - Bert Dijkstra) AVRO donderdag 20-01-1966

Requiem voor Theresienstadt (Josef Bor - Wim Paauw) NCRV maandag 02-05-1966

Ronker-contact, Het (Jan Apon - Dick van Putten) AVRO donderdag 27-10-1966

Rover en prinses (Detlev Müller - Willem Tollenaar) KRO zaterdag 01-01-1966

Rübezahl, De reus uit het Reuzengebergte (Margreet Bruijn - Emile Kellenaers) (10 delen) AVRO dinsdag 06-09-1966

Sabeth of De zwartgerokte gasten (Günter Eich - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 01-11-1966 (Remake)

Schacht, De (André Kuyten - Johan Wolder) NCRV maandag 28-11-1966

Schoenen (R. van Bedem - Wim Quint) KRO dinsdag 08-03-1966

Simon Tover (Otto Dijk - Ab van Eyk) (2 delen) NCRV maandag 14-11-1966

Sinterklaas is zijn stoomboot kwijt (Ad van Seijen - Theo Stokkink) KRO dinsdag 29-11-1966

Sluit je ogen, sluit je ogen af… (Yvonne Keuls - Emile Kellenaers) AVRO vrijdag 27-05-1966

Sneltrein naar Santiago (Isidora Aguirre - Emile Kellenaers) AVRO donderdag 24-02-1966

Sotternie van den buskenblazer, De (anoniem - Johan de Meester) VARA zaterdag 07-05-1966

Spel op leven en dood (Marran Gosov (= Tzvetan Marangosoff) - Léon Povel) KRO dinsdag 15-11-1966

Spel van de zee (Andries Poppe - Frans Roggen) NCRV maandag 16-05-1966

Spel van twee druppels water, Een (Karl Wittlinger - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 08-10-1966

Spelen met woorden (Heleen Dupré - Emile Kellenaers) (3 delen) AVRO donderdag 13-10-1966

Spelers van Brugge, De (Will Barnard - Johan Wolder) (10 delen) NCRV donderdag 21-04-1966

Spook van Abercragghie, Het (Dick Dreux - Dick van Putten) (6 delen) AVRO dinsdag 22-11-1966

Steek maar van wal, kapitein (Henk Lokman - Johan Wolder (10 delen) NCRV donderdag 03-02-1966

Stem van hun meester, De (Erich Landgrebe - Bert Dijkstra) AVRO donderdag 09-06-1966

Stemmen uit het verleden (Rosemary Timperley - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 18-06-1966

Stranitzky en de nationale held (Friedrich Dürrenmatt - Dick van Putten) AVRO donderdag 13-10-1966

Tartarenwoestijn, De (Dino Buzzati - Willem Tollenaar) KRO vrijdag 11-03-1966

Techniek van de leugen, De (Ben W. Kopps - Johan Wolder) NCRV maandag 28-02-1966

Tehura of het levenvan Paul Gauguin (André Kuyten - Johan Wolder) NCRV maandag 03-10-1966

Teken van tegenspraak (Dieter Kühn - Coos Mulder) VPRO vrijdag 02-12-1966

Tijd om naar bed te gaan (P.W. Franse - Emile Kellenaers) AVRO vrijdag 24-06-1966

Twaalf gezworenen (Reginald Rose - S. de Vries jr.) VARA zaterdag 08-01-1966

Twee onder één kap (David Turner - Jan C. Hubert) (2 delen) VARA zaterdag 09-04-1966

Unvollendete, Der (Peter Hirche - Coos Mulder) VPRO vrijdag 18-03-1966

Vader, De (Rolf Becker - Johan Wolder) NCRV maandag 17-10-1966

Van mond tot oor (Will Barnard - Wim Paauw) (9 delen) NCRV zondag 09-01-1966

Vandaag is genoeg (Lynne Reid Banks - Ab van Eyk) NCRV woensdag 03-08-1966 (Remake)

Verboden zone (Dieter Kühn - Willem Tollenaar) KRO zaterdag 23-04-1966

Verkeerd verbonden (Norman Edwards - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 05-02-1966

Verre reis van Johnny Rew, De (Anne Barrett - Wim Quint) (9 delen) KRO zondag 02-01-1966

Verzot op sinaasappels (Karl Richard Tschon - Dick van Putten) AVRO zondag 26-06-1966

Voet tussen de deur, Een (Jill Hyem - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 05-03-1966

Volmaakte moord, De (Marcel Dubois - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 28-05-1966

Vooravond van het feest, De (Klaus Fischer - Rob Geraerds) AVRO donderdag 07-07-1966

Vrienden van onze vrienden, De (Jean Marsus - Johan Wolder) NCRV maandag 18-04-1966

Vrijgezel, De (Ivan Toergenjev - Willem Tollenaar) KRO vrijdag 25-02-1966

Wat u maar wilt (Ephraim Kishon - Willem Tollenaar) KRO zaterdag 05-02-1966

Water, Het (Yvonne Keuls - Ab van Eyk) NCRV donderdag 29-12-1966

Weekend in Tamesby (Dick Dreux - Jan C. Hubert) VARA zaterdag 26-03-1966

Wie een kuil graaft… (Andrew Sachs - Léon Povel) KRO zaterdag 16-04-1966

Windeieren (Jan de Vries - Wim Paauw) (4 delen) NCRV donderdag 26-05-1966

Witte roos, De (Klaas Smelik - Willem Tollenaar) KRO dinsdag 13-09-1966

Zeer bijzonder sap, Een (Peter Lotar - Ab van Eyk) NCRV maandag 11-07-1966

Zeil in zicht (Dick Dreux - Bert Dijkstra) (6 delen) AVRO zondag 27-02-1966

Zoenoffer, Het (Yoseph Bar-Yoseph - Dick Scheffer) KRO dinsdag 04-10-1966

Zuster Henriëtte (Hermann Kesser - Coos Mulder) VPRO vrijdag 04-11-1966

Zwijgende dorp, Het (Ernst Schnabel - Bert Dijkstra) AVRO donderdag 12-05-1966

Schoolradio

VPRO Per trekschuit en trein I. De ontvoering uit "De Swaan" (Henk van Kerkwijk - Coos Mulder) (6 delen)

woensdag 12-01-1966 1. De ontvoering

woensdag 19-01-1966 2. Ontsnapt

woensdag 26-01-1966 3. In de boogjes

woensdag 02-02-1966 4. Mee met de Hessen

woensdag 09-02-1966 5. Trekschuit en snuifmolen

woensdag 16-02-1966 6. Logeren in Amsterdam

VPRO Per trekschuit en trein II. Jasper Beek reist niet alleen (Henk van Kerkwijk - Coos Mulder) (6 delen)

woensdag 23-02-1966 1. Uit de trein gezet

woensdag 02-03-1966 2. Ballon en schip

woensdag 09-03-1966 3. Drenkelingen vallen uit de lucht

woensdag 16-03-1966 4. Een vlot gestrikt dasje

woensdag 23-03-1966 5. Uit het dorp gejaagd

woensdag 30-03-1966 6. Portretten maken in Groningen

KRO Van Drususgracht tot Europoort (Ben Rowold, Jook Steenhoff, Tom Bouws - Frans Evers) (12 delen)

vrijdag 14-01-1966 7. Een barre tocht

vrijdag 28-01-1966 8. Een lenzenslijper ontdekt nieuw leven

vrijdag 11-02-1966 9. Een rariteitenkabinet

vrijdag 25-02-1966 10. Het ijzeren paard

vrijdag 25-03-1966 11. Stuurloos

vrijdag 22-04-1966 12. De gouden plak

NCRV

woensdag 19-01-1966 Vrijetijdsbesteding (Flip van der Schalie - Johan Wolder)

maandag 31-01-1966 China nu (J. Tadema-Sporry - Johan Wolder) (2 delen)

woensdag 02-02-1966 Vormen en manieren (Flip van der Schalie - Johan Wolder)

woensdag 02-03-1966 Heelkunde (Will Barnard - Wim Paauw)

woensdag 14-03-1966 Suriname nu, 2 (Henk Lokman - Johan Wolder)

woensdag 16-03-1966 Verplegen, vak en roeping (Frédérice van Faassen - Ab van Eyk) (2 delen)

maandag 28-03-1966 Zo werkt een kunstschilder (Will Barnard - Ab van Eyk)

maandag 09-05-1966 Ossip Zadkine (onbekend - Johan Wolder) (2 delen)

maandag 23-05-1966 Tussen twee wereldoorlogen (Will Barnard - Johan Wolder) (3 delen)

maandag 26-09-1966 Het onbekende Zuydtland (Peter H. Ringoir - Johan Wolder) (2 delen)

maandag 10-10-1966 Australië nu (Henk Lokman - Johan Wolder)

maandag 07-11-1966 Vreemde vogels (Will Barnard - Johan Wolder) (2 delen)

maandag 05-12-1966 De bisschop van Myra (onbekend - Johan Wolder)

maandag 19-12-1966 De Goede Herder (Will Barnard - Johan Wolder)

KRO

vrijdag 20-05-1966Jacob van Campen (Thom Brouns - Frans Evers)

VARA Vijf wereldsteden (Niek van den Boezem, A. Viruly - Coos Mulder) (5 delen)

woensdag 01-06-19661. Amsterdam

woensdag 08-06-19662. Parijs

woensdag 15-06-19663. Londen

woensdag 22-06-19664. Rome

woensdag 29-06-19665. New York

VARA Klopjacht langs de kust (A.D. Hildebrand - onbekend) (6 delen)

vrijdag 23-09-1966 1. Narvik

vrijdag 30-09-1966 2. Hamburg

vrijdag 07-10-1966 3. Rotterdam

vrijdag 14-10-1966 4. Antwerpen

vrijdag 21-10-1966 5. La Rochelle

vrijdag 28-10-1966 6. Genua

AVRO Geschiedenis met Dibbussie Bulk (R. Corporaal - Emile Kellenaers) (6 delen)

dinsdag 27-09-1966 1. Dibbussie Bulk mist Joepie Gijn

dinsdag 04-10-1966 2. Dibbusie heeft heimwee

dinsdag 11-10-1966 3. Dibbussie een schatgraver?

dinsdag 18-10-1966 4. Dibbussie Bulk in het museum

dinsdag 25-10-1966 5. Dibbussie Bulk op het feest

dinsdag 08-11-1966 6. Dibbussie vertelt

VPRO Legenden uit de Lage Landen (Jan Apon - Coos Mulder) (6 delen)

woensdag 09-11-1966 1. Den draak steken

woensdag 16-11-1966 2. Het slot van Valkenburg

woensdag 23-11-1966 3. Het zeemeerminnetje van Edam

woensdag 30-11-1966 4. Het vrouwtje van Stavoren

woensdag 07-12-1966 5. De vliegende Hollander

woensdag 14-12-1966 6. Op zoek naar de legende

AVRO We kunnen ze niet missen (Henk Lokman - Emile Kellenaers) (5 delen)

dinsdag 15-11-1966 1. De boer

dinsdag 22-11-1966 2. De koopman

dinsdag 29-11-1966 3. De zeeman

dinsdag 06-12-1966 4. De artiest

dinsdag 13-12-1966 5. De rechter

KRO Het sprokkelvrouwtje vertelt (Marga Kerklaan - Frans Evers) (6 delen)

dinsdag 18-10-1966 1. Het vreemde avontuur van Timmetje muis

KRO en NCRV

maandag 24-10-1966 De weg naar een bebouwde kom (Harry Scholten - Frans Evers)

Bijgewerkt op 28 april 2020.